pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Zabawki »
»
Monopoly. Plants vs. Zombies
zabawki/gry:

Monopoly. Plants vs. Zombies

Dane szczegółowe:
Producent: MUVE
EAN: 5036905025966
Data: 2016-09-23
pozycja niedostępna

Monopoly. Plants vs. Zombies - opis zabawki/gry:

Oryginalne wydanie gry planszowej Monopoly oparte na popularnej licencji z gry wideo Plants vs. Zombies! Prawdziwa gratka dla wszystkich kolekcjonerów! Na planszy i kartach znajdziesz miejsca i postaci znane z gry wideo, która podbiła cały świat. W zestawie dostępne są wyjątkowe, metalowe figurki.

Zombiaki, waleczne rośliny, dużo śmiechu i zwariowany klimat aż kipi z pudełka.

Plansza i karty opatrzone są oryginalnymi, licencjonowanymi ilustracjami z gry wideo Plants vs. Zombies. To nie jest tania podróbka. To prawdziwy rarytas, doskonały na prezent dla wszystkich fanów serii!

Zawartość pudełka:
6 kolekcjonerskich figurek,
Plansza Monopoly: Plants vs. Zombies ozdobiona polami zombiaków i roślin,
Figurki stylizowanych domów i hoteli,
Karty "Szansy" i "Kasy",
Banknoty,
Instrukcja,

Monopoly to nieskomplikowana gra polegająca na handlu nieruchomościami. Wymyślona w Stanach Zjednoczonych w okresie Wielkiego Kryzysu przez Elizabeth Magie. Daje graczom szansę obracania wielkimi pieniędzmi i szybkiego wzbogacenia się na podstawie The Landlord s Game. Rozpoczynając od pola START, należy okrążać planszę, kupując i sprzedając nieruchomości, budując domy i hotele. Za wejście na nieruchomości innych graczy płaci się czynsz. Sukces zależy od trafnych spekulacji, udanych inwestycji i mądrze przeprowadzonych transakcji. (Źródło: Wikipedia)
W oparciu o znaną wszystkim mechanikę gry stworzono dziesiątki edycji tematycznych nawiązujących do światów znanych z gier wideo, filmów, książek itp.

UWAGA! Gra jest wydana w pełnej angielskiej wersji językowej.

UWAGA! Niektóre elementy produktu mogą różnić się kształtem, wielkością i kolorem od tych prezentowanych na wizualizacjach!

Liczba graczy: 2-6 osób
Wiek: od 8 lat
Czas gry: 60+ minut

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o zabawce "Monopoly. Plants vs. Zombies"
Produkty podobne: