pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
On i Ona - zdjęcie zabawki, gry
On i Ona pozycja dostępna
»
»
»
Monopoly. Metallica
zabawki/gry:

Monopoly. Metallica

Dane szczegółowe:
Producent: MUVE
EAN: 5036905025942
Data: 2016-11-21
pozycja niedostępna

Monopoly. Metallica - opis zabawki/gry:

Absolutny rarytas dla wszystkich miłośników legendarnego zespołu Metallica! Fani ostrego brzmienia teraz mogą wraz z przyjaciółmi wziąć udział w zmaganiach przy oryginalnej planszy Monopoly ozdobionej najważniejszymi miejscami, koncertami i wydarzeniami z historii jednego z najbardziej znanych na świecie zespołów, które grają ostro.

Żeby tego było mało... standardowe pionki zostały w tej edycji zastąpione specjalnymi figurkami utrzymanymi w klimacie zespołu.

Klasyczne karty Szansa i Kasa Społeczna również zostały zastąpione. Standardowe rysunki pana w kapeluszu także zostały zamienione.

Idealny produkt na prezent dla fanów zespołu Metallica!
Monopoly to nieskomplikowana gra polegająca na handlu nieruchomościami. Wymyślona w Stanach Zjednoczonych w okresie Wielkiego Kryzysu przez Elizabeth Magie. Daje graczom szansę obracania wielkimi pieniędzmi i szybkiego wzbogacenia się na podstawie The Landlord s Game. Rozpoczynając od pola START, należy okrążać planszę, kupując i sprzedając nieruchomości, budując domy i hotele. Za wejście na nieruchomości innych graczy płaci się czynsz. Sukces zależy od trafnych spekulacji, udanych inwestycji i mądrze przeprowadzonych transakcji. (Źródło: Wikipedia)
W oparciu o znaną wszystkim mechanikę gry stworzono dziesiątki edycji tematycznych nawiązujących do światów znanych z gier wideo, filmów, książek itp.

UWAGA! Niektóre elementy produktu mogą różnić się kształtem, wielkością i kolorem od tych prezentowanych na wizualizacjach! Gra w pełnej angielskiej wersji językowej.

Liczba graczy: 2-6 osób
Wiek: od 8 lat
Czas gry: 60+ minut

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o zabawce "Monopoly. Metallica"