pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Monopoly. FC Barcelona - zdjęcie zabawki, gry
Monopoly. FC Barcelona pozycja dostępna
Monopoly Junior - zdjęcie zabawki, gry
Monopoly Junior pozycja dostępna
Monopoly Junior - zdjęcie zabawki, gry
Monopoly Junior pozycja dostępna
»
»
»
Monopoly Junior: Peppa Pig
zabawki/gry:

Monopoly Junior: Peppa Pig

Dane szczegółowe:
Producent: MUVE
EAN: 5036905025188
Data: 2018-06-29
pozycja niedostępna

Monopoly Junior: Peppa Pig - opis zabawki/gry:

Monopoly Junior Peppa Pig to edycja przeznaczona dla wszystkich najmłodszych, którzy uwielbiają przygody sympatycznej Świnnki Peppy. Animacja uczy dzieci, że przyjaźń, dobro i bezinteresowna pomoc są bardzo ważne w naszym życiu. Wersja Junior to uproszczone zasady, które zrozumieją nawet czterolatki. Idealny prezent dla każdego przedszkolaka.

Monopoly to nieskomplikowana gra polegająca na handlu nieruchomościami. Wymyślona w Stanach Zjednoczonych w okresie Wielkiego Kryzysu przez Elizabeth Magie. Daje graczom szansę obracania wielkimi pieniędzmi i szybkiego wzbogacenia się na podstawie The Landlords Game. Rozpoczynając od pola START, należy okrążać planszę, kupując i sprzedając nieruchomości, budując domy i hotele. Za wejście na nieruchomości innych graczy płaci się czynsz. Sukces zależy od trafnych spekulacji, udanych inwestycji i mądrze przeprowadzonych transakcji. (Źródło: Wikipedia)
W oparciu o znaną wszystkim mechanikę gry stworzono dziesiątki edycji tematycznych nawiązujących do światów znanych z gier wideo, filmów, książek itp.

Liczba graczy: 2-4 osoby
Wiek: od 4 lat
Czas gry: 30+ minut

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o zabawce "Monopoly Junior: Peppa Pig"