pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
zabawki/gry:

Monopoly DC Universe (wersja ang.)

Dane szczegółowe:
Producent: Winning Moves
EAN: 5036905022545
Data: 2018-11-16
89.01  162.18  73.17 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis zabawki/gry:

Świat DC Originals powraca ze swą własną edycją Monopoly!
Podbij Lex Corp lub Wayne Industries oraz zbieraj swych superbohaterów i superłotrów. Walcz z potężnymi i złymi siłami kierowanymi przez Darkseida, Lexa Luthora i Jokera.

Pokonaj rywali w nowym wydaniu DC Originals!
Monopoly to nieskomplikowana gra polegająca na handlu nieruchomościami. Wymyślona w Stanach Zjednoczonych w okresie Wielkiego Kryzysu przez Elizabeth Magie. Daje graczom szansę obracania wielkimi pieniędzmi i szybkiego wzbogacenia się na podstawie The Landlord Game. Rozpoczynając od pola START, należy okrążać planszę, kupując i sprzedając nieruchomości, budując domy i hotele. Za wejście na nieruchomości innych graczy płaci się czynsz. Sukces zależy od trafnych spekulacji, udanych inwestycji i mądrze przeprowadzonych transakcji. (Źródło: Wikipedia)
W oparciu o znaną wszystkim mechanikę gry stworzono dziesiątki edycji tematycznych nawiązujących do światów znanych z gier wideo, filmów, książek itp.

UWAGA! Gra jest wydana w pełnej angielskiej wersji językowej.

Liczba graczy: 2-6 osób
Wiek: od 8 lat
Czas gry: 60+ minut

Zabawki/gry „Monopoly DC Universe (wersja ang.)” - oprawa Pudełko kartonowe - Producent: Winning Moves. Cena 89.01 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]