pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Zabawki »
»
Mamy Szpiega!
zabawki/gry:

Mamy Szpiega!

Dane szczegółowe:
Producent: Rebel
EAN: 5902650611962
Data: 2018-06-26
pozycja niedostępna

Mamy Szpiega! - opis zabawki/gry:

"Gadatliwość zatapia statki" to znana metafora z okresu drugiej wojny światowej, podkreślająca, że w szpiegowskim świecie dyskrecja jest najważniejsza. Agenta może zdradzić wszystko - nowiutkie zszywki spinające dokument, zamówienie trzech szklanek whisky przy użyciu nie tych trzech palców, czy choćby jedno źle użyte słowo.

W grze "Mamy szpiega!" będziecie mogli się o tym przekonać, wcielając się zarówno w szpiega, który próbuje nie zostać zdemaskowany, jak i w ścigających go agentów kontrwywiadu.

Na czym to polega?
Rozgrywka składa się z kilku krótkich rund. Podczas każdej rundy gracze losowo otrzymują karty z prezentacją miejsca, w którym się aktualnie znajdują... wszyscy, poza jednym, który otrzyma kartę Szpiega!
Przykład: Gracze mogą wylosować kartę "Zoo", a w zestawie kart jedna karta nie będzie miała ilustracji Zoo, tylko ilustrację Szpiega.

Jego zdaniem będzie dowiedzieć się w jakiej lokacji toczy się bieżąca runda, a zadaniem pozostałych graczy, agentów, domyślenie się, który spośród graczy jest szpiegiem.

Zawartość pudełka:
240 kart (30 talii po 8 kart każda)
30 woreczków strunowych
instrukcja
Wiek graczy: 13+
Liczba graczy: 3-8
Czas rozgrywki: 15 minut

Zabawki/gry „Mamy Szpiega!” - oprawa Pudełko kartonowe - Producent: Rebel.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]