pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
zdjęcie zabawki, gry - Tajniacy
Tajniacy 57.99 zł pozycja dostępna!
zdjęcie zabawki, gry - Tajniacy Bez cenzury
Tajniacy Bez cenzury 57.99 zł pozycja dostępna!
zdjęcie zabawki, gry - Gra pozorów
Gra pozorów 29.07 zł pozycja dostępna!
zdjęcie zabawki, gry - Podrzuć świnie
Podrzuć świnie 40.71 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Zabawki »
»
Mamy Szpiega 2
zabawki/gry:

Mamy Szpiega 2

Dane szczegółowe:
Producent: Rebel
EAN: 5902650610354
Data: 2016-12-28
pozycja niedostępna

Mamy Szpiega 2 - Alexandr Ushan - opis zabawki/gry:

Kontynuacja wyjątkowej gry imprezowej!
Gadatliwość zatapia statki - ta metafora celnie obrazuje, jak bardzo w szpiegowskim świecie istotna jest dyskrecja. Tajnego agenta może zdradzić wszystko - gest, element ubioru, czy jedno, z pozoru nic nie znaczące słowo...

Czy jesteście w stanie odkryć, kto spośród Was jest szpiegiem? Czy jako tajniacy będziecie w stanie odpowiednio długo ukrywać swoją tożsamość i poznać sekrety infiltrowanej grupy? Przekonajcie się sami!
Oto Mamy Szpiega! 2 - kontynuacja bestsellerowej gry towarzyskiej, w której liczy się spryt, blef i szybkie kojarzenie faktów. Druga odsłona to aż 20 całkowicie nowych lokacji, w których odbywać się będą pojedynki między szpiegami, a agentami kontrwywiadu. Tym razem będziecie mieli okazję odwiedzić winnicę, udać się na koncert rockowy albo jazzowy, udacie się także na wycieczkę autobusem, a niewykluczone, że i w więzieniu znajdzie się zadanie dla tajniaków!
Mamy Szpiega! 2 oferuje rozgrywkę w jeszcze większym gronie, niż miało to miejsce w pierwszej części gry: tym razem w zabawie może uczestniczyć nawet 12 osób!. Rzecz jasna, przy tak dużym gronie, samotny szpieg miałby ciężkie zadanie, by ukryć swoją prawdziwą tożsamość... dlatego w każdym zestawie kart lokacji znajdują się 2 karty szpiega. Przed rozpoczęciem rozgrywki należy ustalić, ilu szpiegów będzie brało udział w grze - jeden albo dwóch.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o zabawce "Mamy Szpiega 2"
Alexandr Ushan - autor m.in.:
Mamy Szpiega! - zdjęcie zabawki, gry
Mamy Szpiega! Alexandr Ushan;