pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Zabawki »
»
Londyński autobus (puzzle 1000-elem.)
zabawki/gry:

Londyński autobus (puzzle 1000-elem.)

Dane szczegółowe:
Producent: Educa Borras
EAN: 8412668151802
Data: 2015-12-29
pozycja niedostępna

Londyński autobus (puzzle 1000-elem.) - opis zabawki/gry:

Jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc w Londynie, budynek parlamentu wraz z charakterystycznym Big-Ben-em. Z pięknym światłocieniem szarości, fantastycznie wydobywającym szczegóły budynków. W centrum zdjęcia przyciąga wzrok czerwony, piętrowy autobus, tak charakterystyczny dla ulic stolicy brytyjskiego imperium. Most, rzeka i stojące na niej barki dodają uroku i klimatu temu widokowi.

Jak rzadko które to zdjęcie oddaje atmosferę miejsca, gdzie czas nigdy się nie zatrzymuje, chyba że w oku fotografującego. W efekcie mamy do dyspozycji klimatyczną migawkę na długie godziny układania.

Puzzle Educa to inspirująca zabawa dla młodszych i starszych, rozbudzająca zainteresowanie światem i ludźmi, kulturą, historią i współczesnością. Seria znakomitych fotografii z najpiękniejszych miast, co roku odwiedzanych przez miliony turystów, przybliża je wszystkim miłośnikom puzzli i podróży jednocześnie.

Trwałe, dobrze wyprofilowane, z solidnie zabezpieczoną powierzchnią, w eleganckiej kolorystyce, mogą służyć długie lata. Świetnie nadają się na prezent!
Educa Borras - 20 lat doświadczenia firmy specjalizującej się w zabawkach i pomocach edukacyjnych dla dzieci młodszych, starszych i całkiem dorosłych.

Puzzle Educa Borras to:
-Jedyny na świecie serwis zgubionych elementów,
-Klej "Fix Puzzle" w zestawie,
-Wysoka jakość materiałów i perfekcyjne dopasowanie puzzli

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o zabawce "Londyński autobus (puzzle 1000-elem.)"