pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
zabawki/gry:

LEGO Super Mario. Walka z Reznorami

Dane szczegółowe:
Producent: Lego
EAN: 5702016913293
Data: 2021-11-29
296.82  309.98  13.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis zabawki/gry:

Obracanie się, huśtanie, ratowanie niebieskiego Toada, szybkie wykonywanie wyzwań dzieci będą zachwycone, gdy wzbogacą świat LEGO(R) Super Mario o zestaw dodatkowy Walka z Reznorami (71390).
Zawiera figurki LEGO(R) kultowych postaci ze świata Super Mario dwa Reznory, Grrrola na huśtawce i niebieskiego Toada oraz pytajnikowy blok i specjalną rurę szybkiego biegu, która pozwala zdobywać dodatkowe nagrody.
W zestawie są platformy do zbudowania, które kręcą się, gdy gracze obracają figurki LEGO(R) Mario i LEGO(R) Luigi (figurki nie są częścią zestawu) na połączonej podstawce. W komplecie jest również szpikulec do strącania przeciwników.
862-elementowy zestaw konstrukcyjny będzie inspirującym prezentem urodzinowym lub świątecznym dla dzieci od ósmego roku życia, które mają w swojej kolekcji zestaw startowy LEGO(R) Super Mario (71360 lub 71387) wymagany do interaktywnej zabawy.
Zestaw jest doskonały do zabawy w pojedynkę, ale można go też połączyć z figurką LEGO(R) Mario lub LEGO(R) Luigi (figurki nie są częścią zestawu) za pomocą technologii Bluetooth, aby bawić się ze znajomym i zdobywać dodatkowe monety za współpracę.

Zabawki/gry „LEGO Super Mario. Walka z Reznorami” - oprawa miękka - Producent: Lego. Cena 296.82 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]