pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Zabawki »
»
LEGO SPEED CHAMPIONS 75883 Zespół Formuły 1
zabawki/gry:

LEGO SPEED CHAMPIONS 75883 Zespół Formuły 1

Dane szczegółowe:
Producent: Lego
EAN: 5702015868112
Data: 2019-01-27
Cena wydawcy: 447.25 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:

Przekonaj się, jaki z Ciebie kierowca, czy nadajesz się na inżyniera i czy masz pojęcie o kierowaniu zespołem. Możesz nawet zostać kamerzystą TV! To wszystko będzie możliwe dzięki pełnemu akcji zestawowi Zespół Formuły 1 MERCEDES AMG PETRONAS LEGO(R) Speed Champions. Idź do warsztatu, gdzie czekają zaparkowane bolidy Mercedes F1 W07 Hybrid, użyj podnośnika i przygotuj je do wyścigu. Wskocz do kabiny i na pełnym gazie rusz z linii startu. Na monitorze alejki serwisowej możesz sprawdzić wyniki samochodu. Ustaw ramię kamery tak, by mieć dobry widok z góry na wszystko, co dzieje się na torze. Gdy wyścig dobiegnie końca, obróć wielki ekran na trybunie, żeby odsłonić podium. Zwycięstwo! Pochwal się pucharem, a potem idź do stoiska z hot dogami na zasłużoną przekąskę!
Zawiera osiem minifigurek: dwóch kierowców zespołu Formuły 1 MERCEDES AMG PETRONAS, menedżera zespołu, dwóch inżynierów, sprzedawcę hot dogów, kamerzystę oraz miłośnika wyścigów.
W zestawie MERCEDES AMG PETRONAS Formula One znajdziesz trybunę, warsztat w pit-stopie, ścianę pit-stopu, kamerę TV na statywie i dwa bolidy Mercedesy F1 W07 Hybrid.
Trybuna ma miejsca dla minifigurek, centrum dla mediów, wielki ekran z informacjami o wyścigu, który po obróceniu ukazuje rysunek ze zwycięzcami, a także podium z trofeum w kolorze złota i przezroczyste elementy świateł.
W warsztacie znajdziesz funkcję podnośnika, dwa ekrany komputerowe z informacjami o kierowcach oraz różne specjalnie dobrane elementy, takie jak lewarek, dwa koła zapasowe, dwa zapasowe kołpaki, pięć kluczy, wiertarkę, oliwiarkę, młotek, lizak ze znakiem stopu oraz logo zespołu.
Szczegółowo ukazana ściana pit-stopu ma linię startu i mety, w której znajdują się przezroczyste elementy świateł w kolorze zielonym, pomarańczowym i czerwonym, a do tego monitor oraz flagę w szachownicę.
Wyścigowe bolidy Mercedes F1 W07 Hybrid do zbudowania palą się do walki o zwycięstwo! Każdy z nich ma kabinę dla minifigurki, koła z gumowymi oponami, realistyczne elementy wyglądu i naklejki z wyścigowymi motywami.
Kamera TV na regulowanym wysięgniku pozwoli Ci spojrzeć z góry na najbardziej emocjonujący zakręt toru.
Ustaw minifigurkę fana wyścigów przy narożnej barierce ze ścianą i przejściem.
W zestawie jest też stoisko z hot dogami, a w nim parasol i hot dog.
W zestawie akcesoria: dwa kaski kierowców wyścigowych.
Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku od 8 lat.
Wymiary trybuny: ok. 20 cm wysokości, 21 cm szerokości i 10 cm głębokości.
Wymiary warsztatu: ok. 14 cm wysokości, 28 cm szerokości i 18 cm głębokości.
Wymiary narożnej barierki: ok. 7 cm wysokości, 22 cm szerokości i 12 cm głębokości.
Wymiary wirażu z kamerą: ok. 8 cm wysokości, 10 cm szerokości i 22 cm głębokości.
Ściana pit-stopu ma ok. 7 cm wysokości, 19 cm szerokości i 3 cm głębokości.
Każdy z bolidów Mercedes F1 W07 Hybrid ma ok. 4 cm wysokości, 14 cm długości i 6 cm szerokości.
Wymiary stoiska z hot dogami: ok. 7 cm wysokości, 5 cm szerokości i 3 cm głębokości.

Zabawki/gry „LEGO SPEED CHAMPIONS 75883 Zespół Formuły 1” - oprawa miękka - Producent: Lego.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]