pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Zabawki »
»
LEGO Batman. Włamanie do Jaskini Batmana. Wiek 8-14
zabawki/gry:

LEGO Batman. Włamanie do Jaskini Batmana. Wiek 8-14

Dane szczegółowe:
Producent: Lego
EAN: 5702015869836
Data: 2018-11-16
pozycja niedostępna
Produkty podobne:
zdjęcie zabawki, gry - LEGO Super Heroes. Bitwa powietrzna
LEGO Super Heroes. Bitwa powietrzna 328.70 zł pozycja dostępna!

Odeprzyj atak Pingwina na Jaskinię Batmana w zestawie LEGO BATMAN: FILM Włamanie do Jaskini Batmana. Niezwykle szczegółowy model Jaskini Batmana zawiera obrotową komorę, w której Bruce Wayne zamienia się w Batmana, obrotowe centrum kontroli z Batkomputerem, wieloma ekranami i podnoszoną platformą oraz więzienie z wybuchającą ścianą, przez którą można uciec. Jaskinia ma też obrotową garderobę z różnymi kostiumami dla minifigurki Batmana, takimi jak podwodny kostium, kostium z plecakiem i kostium gniewnego Batmana. Zabawa jest jeszcze lepsza dzięki sprężynowym działkom na Batłodzi oraz dwóm miotaczom klocków i rakietom, w które wyposażony jest pojazd Pingwina.

W zestawie cztery minifigurki: Batman, Pingwin, Bruce Wayne i Alfred Pennyworth, oraz dwie figurki pingwinich pachołków z robotycznymi ramionami.

Ten pełen akcji zestaw zawiera szczegółowe modele Jaskini Batmana, Batłodzi i pojazdu Pingwina.

Jaskinia Batmana zawiera obrotową komorę transformacyjną, podnoszone i obrotowe centrum kontroli z Batkomputerem w kształcie nietoperza i kilkoma ekranami, obrotowe krzesło, podnoszoną platformę, dwie szafki na Batarangi oraz płytkę z logo Batmana, więzienie z wybuchającą ścianą, przez którą można uciec, oraz obrotową garderobę z trzema różnymi kostiumami (korpusami do minifigurki) dla Batmana.

Umieść minifigurkę Bruce a Wayne a z jednej strony obrotowej komory transformacyjnej i obróć ją, by odkryć ukrytą minifigurkę Batmana.

Aktywuj podnoszoną platformę, by przemieścić minifigurkę z podłogi do centrum kontroli z Batkomputerem.

Wybierz jeden z kostiumów Batmana z obrotowej garderoby: podwodny kostium, kostium z plecakiem lub kostium gniewnego Batmana.

Batłódź wyposażona jest w kokpit z miejscem na minifigurkę, dwa sprężynowe działka na klocki z ukrytym włącznikiem, cztery miotacze klocków i skrzydła nietoperza z tyłu.

Pojazd Pingwina ma kokpit z miejscem na minifigurkę z ruchomą dźwignią, dwa miotacze klocków, dwie rakiety i obrotowe śmigło.

Broń: dwa Batarangi Batmana i piły mechaniczne pachołków Pingwina.

Akcesoria: płaszcz i nowy pas na broń Batmana (nowość z sezonu wiosennego 2017 r.), urządzenie do oddychania, płetwy, mikrofon, złota maska, futrzany kołnierz, parasol i cylinder Pingwina oraz kieliszek Bruce a Wayne a.

Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku od 8 lat.

Zabawki/gry „LEGO Batman. Włamanie do Jaskini Batmana. Wiek 8-14” - oprawa Pudełko kartonowe - Producent: Lego.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]