pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Zabawki »
»
Kotostrofa!
zabawki/gry:

Kotostrofa!

Dane szczegółowe:
Producent: Rebel
EAN: 5902650611016
Data: 2016-10-21
39.12  44.94  5.82 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Kotostrofa! - opis zabawki/gry:

Kotostrofa to prawdziwa gratka dla kociarzy, ale nie tylko - zabawne ilustracje, którymi jest opatrzona kruszą nawet najtwardsze serca!
Jest to dynamiczna karcianka dla 3-5 graczy w wieku od 7 lat, w której naszym zadaniem będzie jak najszybsze pozbycie się kart z ręki.

Nie jest to jednak takie proste - karty możemy odrzucać wyłącznie parami: według koloru lub cyfry.

Jeśli zdecydujemy się na pierwszą opcję, nie dzieje się nic szczególnego, jednak przy drugiej zaczyna się kombinowanie - w zależności od widniejących na kartach cyfr i naszej decyzji, aktywuje się inny efekt specjalny, który przynosi nam dodatkowe profity - najczęściej związane z szybszym pozbywaniem się kart, jednak czasem pozwalające również utrudnić grę innym.

W podstawowej mechanice, a także dzięki obecności tajemniczego kota - Kotrusia, który nie ma w talii swojej pary - gra przypomina znaną z dzieciństwa karciankę Piotruś.

Nie jest to jednak dokładnie to samo.

Kotostrofa, dzięki wprowadzeniu efektów specjalnych dla odrzucanych par (a w przypadku niektórych są to dwa efekty, z których możemy wybierać), zawiera element planowania i pozwala graczowi na posiadanie pewnej kontroli nad własną sytuacją.

Jednocześnie absolutnie nie odbiera to grze uroku i nie zmniejsza przyjemności płynącej z rozgrywki!

Zabawki/gry „Kotostrofa!” - oprawa twarda - Producent: Rebel. Cena 39.12 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]