pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
zabawki/gry:

Komiks gra towarzyska

Dane szczegółowe:
Producent: Rebel
EAN: 5901549927481
Data: 2015-03-18
Cena wydawcy: 85.00 złpozycja niedostępna

Opis zabawki/gry:

Oto gra narracyjna jakiej jeszcze nie było!
Komiks pozwala na tworzenie niesamowitych opowieści poprzez układanie kolejnych kart kadrów tak, aby by powstała pełna strona komiksu. Każdy z graczy dostaje do ręki 12 dwustronnych kart i w ograniczonym czasie musi do nich wymyślić historyjkę na zadany (lub wylosowany) temat.

Jaką historię zamierzasz zaprezentować? Przygodową? Kryminalną? Horror? Romans? Puść wodze fantazji! Opowieść może być zabawna, straszna, ekscytująca albo wzruszająca... wybór należy do Ciebie. Musisz jednak pamiętać o kilku rzeczach: treść historii powinna dobrze pasować do tematu i zostanie oceniona przez innych graczy... a ten z Was, który zdobędzie najwięcej punków, wygra!
Po ułożeniu kart następuje prezentacja stworzonych historii, a następnie ich ocena, podczas której nagradza się te najbardziej pomysłowe, emocjonujące i najlepiej ułozone.

W grze może wziąć udział jednocześnie do dziesięciu osób. Rozgrywka posiada dwa warianty, zależne od liczby graczy: solowy i drużynowy.

Uwaga! Wcale nie ten, kto opowiada najlepsze historie wygrywa! Punkty przyznawane są nie tylko za otrzymanie głosów na własną historię, ale też za dobre zagłosowanie, podobnie jak w grze Dixit.

Podstawowe informacje
Liczba graczy: 3 - 10 osób
Wiek: od 6 lat
Czas gry: ok. 30 minut
Zawartość pudełka:
5 plansz Stron Komiksu
(1 dla każdego gracza/drużyny)
150 kart Kadrów
10 żetonów Punktacji
10 żetonów Postaci
50 żetonów Oceny (5 dla każdego gracza)
21 żetonów Marudy
1 klepsydra (90 sekundowa)
1 instrukcja

Zabawki/gry „Komiks gra towarzyska” - oprawa twarda - Producent: Rebel.