pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Zabawki »
»
Kieszonkowiec geograficzny Gdzie Rzym, a gdzie Krym (7+)
zabawki/gry:

Kieszonkowiec geograficzny Gdzie Rzym, a gdzie Krym (7+)

Dane szczegółowe:
Producent: Edgard
EAN: 9788377888094
Data: 2018-06-26
Cena wydawcy: 17.99 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
zdjęcie zabawki, gry - Kieszonkowiec logiczny IQ
Kieszonkowiec logiczny IQ 14.78 zł pozycja dostępna!

Kieszonkowiec geograficzny Gdzie Rzym, a gdzie Krym (7+) - opis zabawki/gry:

Kieszonkowiec geograficzny Gdzie Rzym, a gdzie Krym to wyjątkowa edukacyjna gra karciana do nauki europejskich stolic przeznaczona dla dorosłych, młodzieży i dzieci już od 7. roku życia. Podczas wciągającej gry poznasz nazwy stolic państw Europy, ich położenie oraz symbole. Kieszonkowiec geograficzny będzie świetną pomocą w szkole, ale też doskonałą okazją do odświeżenia pamięci!
Talia może posłużyć do samodzielnej zabawy lub grania w którąś z czterech edukacyjnych gier towarzyskich, których zasady szczegółowo wyjaśnia załączona do opakowania instrukcja: memory, klapka, karuzelę, szachraja. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wymyślić własne gry! W zapamiętywaniu pomogą piękne ilustracje symboli miast i pereł architektury narysowane przez Annę Kleszczewską.

Wygodny format kart sprawia, że zmieszczą się w kieszeni i sprawdzą w każdych okolicznościach - w domu, w podróży czy w szkole.

W edukacyjnej serii Kieszonkowców znajdują się karty do nauki języka angielskiego, matematyki i rozwijania myślenia logicznego. Wszystkie zostały przygotowane przez specjalistów i zilustrowane przez utalentowanych polskich rysowników.

Zabawki/gry „Kieszonkowiec geograficzny Gdzie Rzym, a gdzie Krym (7+)” - oprawa Blister - Producent: Edgard.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o zabawce ""