pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Zabawki »
»
Gra Mrówki
zabawki/gry:

Gra Mrówki

Dane szczegółowe:
Producent: Nasza Księgarnia
EAN: 5902719470257
Data: 2017-05-25
29.15  49.08  19.93 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Gra na spostrzegawczość i refleks! Twoim zadaniem jest odnajdywanie małych mrówek w wielkim mrowisku. Nie będzie to jednak łatwe, ponieważ mrówki są w różnych kolorach i mają różne numery - będziesz musiał odnaleźć tę jedną, właściwą! Wygra gracz, który odnajdzie najwięcej mrówek. Proste zasady gry!

• Na stole tworzymy mrowisko. Obok mrowiska kładziemy stos kart z różnokolorowymi mrówkami.

• Odkrywamy kartę z góry stosu - pojawia się mrówka, np. czerwona z cyfrą 7. Wszyscy gracze starają się jak najszybciej znaleźć w mrowisku mrówkę o wartości 7. Najszybszy gracz zdobywa czerwoną mrówkę - kładzie ją obok siebie w taki sposób, aby wszyscy ją widzieli.

• Uwaga! Gracze muszą wykazać się nie lada spostrzegawczością, ponieważ jeśli pojawi się kolejna czerwona mrówka, do jej wartości dodajemy liczbę zdobytych już czerwonych mrówek! Przykład: Pojawiła się czerwona mrówka, tym razem o wartości 10. Wcześniej jedna czerwona mrówka została już zdobyta, gracze muszą więc w mrowisku znaleźć mrówkę o wartości 11!

• Ciągle zmieniająca się sytuacja na stole gwarantuje wielkie emocje i doskonałą zabawę!

Zabawki/gry „Gra Mrówki” - oprawa - - Producent: Nasza Księgarnia. Cena 29.15 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Bankrut - zdjęcie zabawki, gry

Bankrut

Knizia Reiner
Kokos - zdjęcie zabawki, gry

Kokos

praca zbiorowa