pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
zabawki/gry:

Cyklady. Tytani

Dane szczegółowe:
Producent: Rebel
EAN: 3760146641983
Data: 2015-03-30
Cena wydawcy: 199.95 złpozycja niedostępna

Opis zabawki/gry:

Na Cykladach napięcie sięga zenitu. W ostatnim czasie konflikt skupił się na dwóch dużych, sąsiadujących ze sobą wyspach. O panowanie na archipelagu walczy już sześć państw-miast, z których każde liczy na pomoc bogów! Wojna powoli, ale konsekwentnie zbiera swoje żniwo. Jakby nieszczęść było mało, sam Kronos postanowił włączyć się do walki, a wraz z nim pojawili się inni tytani, gotowi zniszczyć wszystko, co stanie im na drodze...

Rozszerzenie Tytani oferuje nowe dodatki, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby je połączyć ze sobą w jednej rozgrywce. Możliwe jest również dodanie jednego lub kilku dodatków z rozszerzenia Hades. Jednak w takim przypadku rozgrywka może okazać się niezwykle trudnym wyzwaniem, dorównującym rozmachem słynnej Odysei! Rozszerzenie pozwala na rozgrywkę do 6 osób w dwóch trybach - drużynowym i indywidualnym (rywalizacji).

Gra toczy się teraz na większych, podzielonych na terytoria wyspach.

W przeciwieństwie do gry podstawowej, gracze nie kontrolują całych wysp, ale znajdujące się na nich terytoria.

Do gry wkraczają Kronos i tytani! Boskie Artefakty. Są to karty, które należy wtasować w talię Mitologicznych Stworów oraz figurki, które pojawiają się na planszy w konsekwencji zdobywania kart.

5 kart Metropolii specjalnych Uwaga: Przy grze na dwóch graczy należy wykorzystać mapę z gry podstawowej. Przy rozgrywce na 3-6 graczy wykorzystywane są mapy z dodatku.

Liczba graczy: 3 - 6 osób Wiek: od 12 lat Czas gry: ok. 75 minut Zawartość pudełka: dwustronna plansza plansza ofiarowania 1 płytka boga: Kronos 5 figurek Boskich Artefaktów i 5 odpowiadających im kart 5 specjalnych metropolii i odpowiadających im kart 7 znaczników dobrobytu instrukcja elementy dla 6 gracza (2 znaczniki ofiarowania, 8 flot, 8 oddziałów, 6 znaczników terytorium, zasłonka, 3 tytanów) 3 znaczniki terytorium i 3 tytanów w każdym pozostałym kolorze dla każdego gracza.

Zabawki/gry „Cyklady. Tytani” - oprawa twarda - Producent: Rebel.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]