pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
zdjęcie zabawki, gry - Skojarzenia. Układanka edukacyjna
Skojarzenia. Układanka edukacyjna 15.94 zł pozycja dostępna!
zdjęcie zabawki, gry - Poznaj zawody. Układanka edukacyjna
Poznaj zawody. Układanka edukacyjna 15.94 zł pozycja dostępna!
zdjęcie zabawki, gry - Pory roku. Układanka edukacyjna
Pory roku. Układanka edukacyjna 15.94 zł pozycja dostępna!
zabawki/gry:

Co i gdzie? Edukacyjne układanki dla najmłodszych

Dane szczegółowe:
Producent: TREFL
EAN: 5900511011272
Data: 2014-08-25
Cena wydawcy: 18.49 złpozycja niedostępna

Co i gdzie? Edukacyjne układanki dla najmłodszych - opis zabawki/gry:

Układanka edukacyjna, dzięki której dziecko uczy się dopasowywania przedmiotów do miejsca, w którym powinny się znajdować. W przyjazny sposób wprowadza dziecko w świat przedmiotów z jednego zbioru tematycznego, trenuje umiejętność wypowiadania się na określony temat, rozwija umiejętności werbalne, poszerza i utrwala zasób słownictwa, trenuje sprawność manualną, ćwiczy umiejętność skupienia uwagi i logicznego myślenia. Granie rozbudza ciekawość poznawczą i rozwija wyobraźnię.

Produkt dostarcza wielu pomysłów na zabawę - dziecko ma możliwość zabawy w pojedynkę i w grupie rówieśników. Do gry dołączone są scenariusze i propozycje do wykorzystania przez rodziców.

Opakowanie zawiera cztery planszetki miejsc (las, plac zabaw, sklep, wieś) oraz 24 przyłączane puzzlowo klocki oraz instrukcję z wieloma propozycjami zabaw.

Duże elementy z grubej tektury są pokryte wysokiej jakości farbami, co gwarantuje bezpieczną zabawę nawet dla małych dzieci. Wyraźne rysunki i żywe kolory dopasowane są do stopnia rozwoju dziecka.

Seria Mały Odkrywca to gry edukacyjne dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Wszystkie pozycje zostały opracowane przez zespół specjalistów z różnych dziedzin: pedagogiki, filologii, logopedii, socjologii oraz psychologii. Każda z gier została przygotowana, by wspomagać rozwój poznawczy i intelektualny dziecka: rozwija myślenie logiczno-matematyczne, stymuluje rozwój słownictwa i zdolności komunikacyjne, ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową, trenuje pamięć i koncentrację, pobudza wyobraźnię oraz kreatywność. Nasze produkty to połączenie zabawy z elementami edukacyjnymi, a jednocześnie twórcze pomysły na spędzenie czasu z dzieckiem.

Wiek: 3+ Ilość graczy: 1-4 Czas: 10-25 minut

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o zabawce "Co i gdzie? Edukacyjne układanki dla najmłodszych"
Kupujący tę pozycję zamówili również: