pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
zdjęcie zabawki, gry - Pandemic Legacy Sezon 2 edycja
Pandemic Legacy Sezon 2 edycja czarna 291.84 zł pozycja dostępna!
zdjęcie zabawki, gry - Zombicide: Czarna Plaga
Zombicide: Czarna Plaga 309.09 zł pozycja dostępna!
zdjęcie zabawki, gry - The Others. Apokalipsa. Rozszerzenie
The Others. Apokalipsa. Rozszerzenie do gry... 154.48 zł pozycja dostępna!
zabawki/gry:

Chaos w Starym Świecie

Dane szczegółowe:
Producent: Galakta
EAN: 9781589946514
Data: 2015-05-27
pozycja niedostępna

Chaos w Starym Świecie - opis zabawki/gry:

W świecie Warhammera, czterej bogowie Chaosu walczą o władzę. Khorne, Bóg Krwi i Pan Czaszek jest żądny mordu i nieustającej walki. Nurgle, Pan Zarazy i Mistrz Plag, lubuje się w plugastwie i chorobach. Tzeentch, Władca Losu i Wielki Intrygant jest mistrzem kłamstwa i podstępu. Slaanesh, Książę Bólu i Rozkoszy oraz Pan Pożądania, uwodzi nawet najbardziej prawych, wabiąc ich obietnicami wszelkich cielesnych rozkoszy.

W grze Chaos w Starym Świecie, każdy z graczy wcieli się w rolę jednego z Panów Chaosu. Charakterystyczne zdolności każdego z bogów i legionu jego wyznawców dają graczom unikalne sposoby na sianie zniszczenia i panowanie nad Starym Światem. W czasie, gdy potęgi Chaosu ścierają się ze sobą, rujnując ziemie ludzi i siejąc w nich spustoszenie, Stary Świat nie poddaje się. Walczy z całych sił i stawia opór rękami swoich wiernych bohaterów, by wygnać złych bogów z powrotem do ich Domeny Chaosu? chociaż na chwilę.

Wiek 14+ Zawartość pudełka: 1 instrukcja 1 plansza 4 wskaźniki Zagrożenia 4 zestawy plastikowych łączników 4 arkusze Potęg 4 znaczniki Mocy 4 znaczniki Punktów Zwycięstwa 16 żetonów postępu Zagrożenia 116 żetonów Zepsucia 6 żetonów Wydarzeń 4 żetony Bohaterów 6 żetonów Szlachty 20 żetonów Chłopów 6 żetonów Skavenów 14 żetonów Spaczenia 96 kart Chaosu 20 kart Ulepszeń 5 kart Spustoszenia 28 kart Starego Świata 5 kości 1 Krwiopijec Khorna 6 Krwiopuszczy 4 Zaprzysiężonych Krwi 1 Wielki Nieczysty 5 Siewców zarazy 6 Trędowatych 1 Pan Przemian 3 Horrory 8 Akolitów 1 Strażnik Tajemnic 3 Demonice 6 Kusicieli

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o zabawce "Chaos w Starym Świecie"