pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Zabawki »
»
Cardline. Dinozaury
Zabawki »
zabawki/gry:

Cardline. Dinozaury

Dane szczegółowe:
Producent: Rebel
EAN: 3558380031147
Data: 2015-12-08
49.71 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Cardline. Dinozaury - opis zabawki/gry:

Gra "Cardline: Dinozaury" jest podobna do "Cardline: Zwierzęta", ale jest o dinozaurach! Karty przedstawiają te prehistoryczne gady, ale także inne zwierzęta, które żyły dawno temu, ich nazwy oraz epoki, w których występowały. Dodatkowo jedna ze stron karty zawiera kolejne, ważne w grze informacje o zwierzęciu - średnią długość i wagę.

Przed każą rozgrywką gracze decydują, czy będą porównywać długości zwierząt czy ich wagę. Następnie kładą na środku stołu jedną, losową kartę tak, aby wszyscy widzieli informacje o jego wybranym współczynniku, a następnie na przemian wybierają spośród swoich kart zwierzęta i, nie widząc szczegółowych informacji o nich, starają się odgadnąć, czy dane zwierzę było większe (lub cięższe) od tych znajdujących się na stole (gracz może położyć kartę pomiędzy już leżącymi kartami lub na początku albo na końcu formującego się szeregu kart).

Po położeniu karty sprawdza się poprawność jej umieszczenia. Jeśli karta została położona prawidłowo, karta zostaje na miejscu. W przeciwnym wypadku zostaje ona odrzucona, a gracz ciągnie dodatkową kartę i dokłada ją do swoich kart, których musi się pozbyć w trakcie gry.

Gracz, który pierwszy prawidłowo umieści wszystkie swoje karty, wygrywa!

Zabawki/gry „Cardline. Dinozaury” - oprawa twarda - Producent: Rebel. Cena 49.71 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]