pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
zabawki/gry:

Bankrut

Dane szczegółowe:
Producent: Nasza Księgarnia
EAN: 5902719470127
Data: 2017-01-31
30.21  39.90  9.69 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis zabawki/gry:

Opis gry
NEGOCJACJE, KRZYKI I GWAR JAK NA TARGU!
W tej grze nie czekasz na swoją kolejkę, wszyscy grają równocześnie!
Gracze wcielają się w rolę kupców handlujących towarami na targu. Wśród gwaru i krzyków wymieniają się kartami towarów, starając się zdobyć jak najwięcej towarów. Muszą jednak być czujni! Jeden z towarów może doprowadzić ich do bankructwa!
Proste zasady gry!
- Jedną losowo wybraną kartę towaru połóż na środku stołu - oznacza ona towar, za który gracze dostaną punkty ujemne! Pozostałe karty rozdaj graczom.

- Rozpoczyna się gra. Wszyscy gracze równocześnie składają sobie oferty, przebijają propozycje innych i wymieniają się towarami. Mogą też zamieniać kartę leżącą na środku stołu!
- W momencie gdy uznasz, że posiadasz wystarczająco dużo towarów tego samego rodzaju, krzyczysz STOP!. Gra się zatrzymuje.

- Gracze mający najwięcej kart poszczególnych towarów zdobywają punkty. Uwaga! Za karty towaru znajdującego się na środku stołu gracze dostają punkty ujemne!
- Podczas gry musisz starać się mieć jak najwięcej kart tego samego rodzaju i unikać towaru, za który przyznawane są punkty ujemne.

- Gra toczy się kilka rund. Zwycięzcą zostaje gracz z największą liczbą punktów.

Zdobyte nagrody:
NAJLEPSZA GRA RODZINNA (Dr Toy, USA, 2003)
REKOMENDACJA CENTRUM DS. RODZINY (USA, 2013)

Zabawki/gry „Bankrut” - oprawa twarda - Producent: Nasza Księgarnia. Cena 30.21 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]