pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Zabawki »
»
Amsterdam (puzzle 3000-elem.)
zabawki/gry:

Amsterdam (puzzle 3000-elem.)

Dane szczegółowe:
Producent: Educa Borras
EAN: 8412668160187
Data: 2016-02-11
pozycja niedostępna

Amsterdam (puzzle 3000-elem.) - opis zabawki/gry:

To miasto kojarzy nam się z kanałami, po których pływają łodzie i barki, klimatycznymi mostami i mosteczkami, łączącymi dwa brzegi nawet co kilkadziesiąt metrów, stylowymi kamienicami, odbijającymi się w wodzie w towarzystwie chmur o fantazyjnych kształtach. No i jeszcze rowery, "domyślny" środek lokomocji dla mieszkańców Amsterdamu.

Taki właśnie, klimatyczny i w pięknej, żywej czerwieni, odcinającej się od czarno-białej tonacji tła, widać na pierwszym planie. Zanim kupicie sobie takiego "holendra", żeby nim jeździć, poświęćcie trochę czasu na jego poskładanie na obrazku.

Puzzle Educa to inspirująca zabawa dla młodszych i starszych, rozbudzająca zainteresowanie światem i ludźmi, kulturą, historią i współczesnością. Seria znakomitych fotografii z najpiękniejszych miast, co roku odwiedzanych przez miliony turystów, przybliża je wszystkim miłośnikom puzzli i podróży jednocześnie.

Trwałe, dobrze wyprofilowane, z solidnie zabezpieczoną powierzchnią, w eleganckiej kolorystyce, mogą służyć długie lata. Świetnie nadają się na prezent!
Educa Borras - 20 lat doświadczenia firmy specjalizującej się w zabawkach i pomocach edukacyjnych dla dzieci młodszych, starszych i całkiem dorosłych.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o zabawce "Amsterdam (puzzle 3000-elem.)"