pokaz koszyk
rozwiń menu
Księgarnia »
Wydawnictwa »
AsteriaMed

Produkty firmy: AsteriaMed

okładka książki - Rehabilitacja

Rehabilitacja

Książka. Wydawnictwo: AsteriaMed; Kategoria: Książki / Nauki ścisłe i przyrodnicze / Medycyna; Rok wydania: 2019; Oprawa: miękka;
Oddajemy w Państwa ręce książkę pt. Rehabilitacja, pozycję przeznaczoną głównie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z niedocenianą dziedziną medycyny, jaką jest rehabilitacja medyczna. Mam na myśli w...
pozycja niedostępna