pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Zajęcia techniczne. Klasa 4-6. Szkoła podstawowa. Podręcznik z ćwiczeniami cz. 2

Dane szczegółowe:
Wydawca: Stan Pol
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 112 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788391531136
ISBN: 978-83-9153-113-6
Data: 2012-09-06
Cena wydawcy: 26.30 złpozycja niedostępna

Opis podręcznika:

Podręcznik z ćwiczeniami Zajęczia technicze część 2 został opracowany na podstawie programu nauczania Zajęcia techniczne w szkole podstawowej w klasach IV-VI. Podobnie, jak podręcznik Zajęcia techniczne część 1 podzielony jest na dwie części: wiadomości i ćwiczenia.

W pierwszej części znajduje się pięć zasadniczych działów. Dział pierwszy jest kontynuacją nauki rysunku technicznego. Działy drugi i trzeci zawierają wiadomości o właściwościach i zastosowaniu kolejnych grup materiałów, takich, jak materiały włókiennicze i tworzywa sztuczne. Dział czwarty zawiera wiadomości o metalach i ich stopach. Ostatni dział dotyczący schematów mechanicznych, zawiera opis urządzeń wykorzystujących przekładnie.

W części drugiej podręcznika zawarte są ćwiczenia umożliwiające samodzielną i kreatwyną pracę uczniów o różnym poziomie intelektualnym. Bogata i różnorodna oferta ćwiczeń ułatwi uczniom zdobycie kompetnecji określonych w podstawie programowej.

Podręcznik „Zajęcia techniczne. Klasa 4-6. Szkoła podstawowa. Podręcznik z ćwiczeniami cz. 2” - oprawa miękka - Wydawca: Stan Pol.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]