pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Podręczniki »
»
Zadania testowe z biologii dla liceów i techników cz. 3. Jedność i...
podręcznik:

Zadania testowe z biologii dla liceów i techników cz. 3. Jedność i różnorodność życia na Ziemi. Kształcenie w zakresie rozszerzonym

Dane szczegółowe:
Wydawca: Empi
Rok wyd.: 2007
Oprawa: miękka
Ilość stron: 347 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788389287601
ISBN: 978-83-89287-60-1
Data: 2009-05-26
Cena wydawcy: 20.00 złpozycja niedostępna

Zadania testowe z biologii dla liceów i techników cz. 3. Jedność i różnorodność życia na Ziemi. Kształcenie w zakresie rozszerzonym - Ryszarda Stachowiak - opis podręcznika:

Publikacja zawierająca zadania w nowoczesnym ujęciu oraz uwzględniająca najnowszą wiedzę biologiczną, została opracowana pod kątem matury z biologii. Całość materiału podzielono na jedenaście rozdziałów. Zawierają łącznie ok. 1100 zadań (zamkniętych, otwartych oraz przykładowych zadań maturalnych), dotyczących cytologii, anatomii, morfologii, fizjologii oraz systematyki organizmów obejmujących pięć królestw. Są one zgodne z podstawą programową kształcenia w zakresie rozszerzonym, a także ze standardami wymagań egzaminacyjnych, zamieszczonymi w Informatorze maturalnym z biologii. Mogą służyć wszystkim uczniom - bez względu na to, z jakich podręczników korzystali czy korzystają. Na końcu książki znajdują się odpowiedzi do zadań.
Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Zadania testowe z biologii dla liceów i techników cz. 3. Jedność i..."
Produkty podobne:
Odkrywamy na nowo. Biologia 3. - okładka podręcznika
Odkrywamy na nowo. Biologia 3. Szkoła ponadgimnazjalna.... Dawid Kaczmarek, Anna Michalik, Tomasz Falkowski
Biologia na czasie. Szkoła ponadgimnazjalna. - okładka podręcznika
Biologia na czasie. Szkoła ponadgimnazjalna. Podręcznik.... Emilia Bonar, Weronika Krzeszowiec-Jeleń, Stanisław Czachorowski
Biologia na czasie. Maturalne. - okładka podręcznika
Biologia na czasie. Maturalne. Szkoła ponadgimnazjalna.... Jolanta Holeczek, Alina Nowakowska, Anna Tyc