pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

You can sing in english too +CD. 20 nowych piosenek autorskich poszerzających słownictwo dziecka w języku angielskim

Dane szczegółowe:
Wydawca: POLTEXT
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 80 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788375618945
ISBN: 978-83-7561-894-5
Data: 2018-05-11
26.47 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis podręcznika:

Język angielski
5-8 lat
Ta książka jest nieocenionym dodatkiem do edukacji Twojego dziecka w języku angielskim ze specjalnie napisanymi piosenkami związanymi z wyłaniającym się światem dzieci w wieku 5-8 lat.

Piosenki nagrane w profesjonalnym studio z udziałem zespołu muzycznego obejmują tematy: domu, przygód, świata zewnętrznego oraz odkrywania zdolności.

Wszystkie utwory zostały nagrane na żywo z 4 wokalistami, obejmującymi szeroki zakres stylów muzycznych i wyposażone w łatwe w użyciu instrukcje.

Ta książka będzie hitem z nauczycielem lub rodzicem.

Po książkę z przyjemnością sięgną również dzieci!
***
Terence Clark-Ward - auczyciel, pisarz i prezenter z Londynu. Dyrektor i założyciel szkoły językowej Queens School of English we Wrocławiu.

Od 2000 roku uczy dzieci i dorosłych. Autor bestsellerowego prequelu "Śpiewam po angielsku" i popularnej książki "Żegnajcie Błędy - Angielski dla Polaków". Poza pisaniem książek, intensywnie współpracował jako lektor w Orange, Tesco i Dreamliner. Pracuje jako prezenter radiowy programu angielsko-polskiego "Sunday Lunch" na (89.8 FM) Radio RAM. We współpracy z krajowym kanałem telewizyjnym, ATM Rozrywka, pracuje również jako prezenter telewizyjny programu "5 o Clark" - programu, który bada życie "obcokrajowców mieszkających w Polsce.

Podręcznik „You can sing in english too +CD. 20 nowych piosenek autorskich poszerzających słownictwo dziecka w języku angielskim” - oprawa miękka - Wydawca: POLTEXT. Cena 26.47 zł. Zapraszamy na zakupy!