pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Podręczniki »
»
Wychowanie do postępowania korekcyjnego. Podręcznik dla studentów...
podręcznik:

Wychowanie do postępowania korekcyjnego. Podręcznik dla studentów oraz nauczycieli wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej

Dane szczegółowe:
Wydawca: KOREPETYTOR
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 444 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 978836111741401
ISBN: 978-83-6111-741-4
Data: 2016-06-14
Cena wydawcy: 57.75 złpozycja niedostępna

Wychowanie do postępowania korekcyjnego. Podręcznik dla studentów oraz nauczycieli wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej - Alicja Romanowska - opis podręcznika:

Podręcznik dla studentów oraz nauczycieli wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej składa się z sześciu rozdziałów.

Podręcznik przeznaczony jest przede wszystkim dla studentów wychowania fizycznego i fizjoterapii oraz nauczycieli gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej i wychowania fizycznego. Należy go także polecić nauczycielom edukacji wczesnoszkolnej i pedagogiki terapeutycznej. Niewątpliwą jego wartością i nowością jest spojrzenie na reedukację posturalną przez pryzmat prakseologii oraz wyeksponowanie wychowania do postępowania korekcyjnego.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Wychowanie do postępowania korekcyjnego. Podręcznik dla studentów..."
Produkty podobne:
Biomechanika sportu. Seria: Krótkie - okładka książki
Biomechanika sportu. Seria: Krótkie wykłady Paul Grimshaw, Adrian Fowler, Neil Lees, Adrian Burden