pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Włoski w tłumaczeniach. Słownictwo 1 (A1-B1) (+ CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Preston Publishing
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 224 s.
EAN: 9788366384927
ISBN: 978-83-6638-492-7
Data: 2022-11-04
43.79 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Próbujesz mówić po włosku, ale wciąż brakuje Ci słówek Uczysz się nowych wyrazów, ale nie potrafisz wykorzystać ich w praktyce Ta książka została stworzona właśnie po to, żeby rozwiązać Twoje problemy!
W podręczniku znajdziesz aż 52 rozdziały z listami słówek, które opanujesz, tłumacząc proste i praktyczne zdania. Zawarte w książce tematy obejmują między innymi: dom, szkołę, wygląd zewnętrzny, święta i uroczystości, podróżowanie, rodzinę, jedzenie, hobby i czas wolny.

Naukę leksyki wzbogaci wiele przydatnych wskazówek i ciekawostek, dzięki którym nie tylko przyswoisz podstawowe włoskie słownictwo, lecz także zaczniesz naukę języka na poziomie średnio zaawansowanym. Dołączone testy pozwolą Ci natomiast sprawdzić wiedzę i utrwalić zapamiętany materiał.

Metoda nauki "w tłumaczeniach" sprawia, że będziesz uczyć się nowych wyrazów od razu w odpowiednim kontekście językowym, osadzonych w konkretnych zdaniach. W ten sposób podręcznik pomoże Ci się przygotować do komunikacji w różnych sytuacjach życia codziennego.

Dzięki książce "Włoski w tłumaczeniach. Słownictwo 1 (A1-B1)":
- nauczysz się ponad 2000 przydatnych słów,
- przećwiczysz wymowę i utrwalisz przyswojone słownictwo,
- poznasz wiele praktycznych wyrażeń i zwrotów oraz użyjesz ich we właściwych kontekstach,
- unikniesz popełniania wielu częstych błędów,
- bez trudu zmotywujesz się do regularnej nauki.

Książkę uzupełnia udostępniony w Internecie kurs audio (MP3) ze zdaniami odczytanymi przez rodowitą Włoszkę i polskiego lektora. Nagrania pomogą Ci poprawnie wymówić wszystkie nowo poznane wyrazy oraz udoskonalić umiejętność rozumienia ze słuchu.

To wymarzona książka dla młodzieży i dorosłych, dla uczniów i samouków oraz wszystkich tych, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie A1-B1!

Podręcznik „Włoski w tłumaczeniach. Słownictwo 1 (A1-B1) (+ CD mp3)” - oprawa miękka - Wydawca: Preston Publishing. Cena 43.79 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.