pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Włoski. Superkurs. Kompletny zestaw do samodzielnej nauki (kurs + rozmówki + audiokurs)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Lingo
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 232 s.
Wymiar: 210x148 mm
EAN: 9788378921134
ISBN: 978-83-7892-113-4
Data: 2015-09-17
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis podręcznika:

"Włoski. Superkurs" to nowe wydanie bestsellerowego kursu Lingo; to kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się języka od podstaw, a zarazem możliwie szybko móc korzystać z jego znajomości w życiu codziennym. Łączy w sobie zalety intensywnego kursu, sprawdzoną w praktyce użyteczność rozmówek, oraz wygodę i mobilność kursu audio.

Kompletny zestaw do samodzielnej nauki: - Intensywny kurs w 30 lekcjach - Rozmówki polsko-włoskie - 150 minut kursu audio (CD MP3) Kurs obejmuje poziomy A1 i A2 oraz przygotowuje do B1 zgodnie z klasyfikacją Rady Europy. Ponadto kurs to m.in.: - współczesne dialogi i słownictwo z tłumaczeniami - aktualna tematyka: biznes, turystyka, internet, kultura, rozrywka, poszukiwanie pracy - przejrzyste objaśnienia gramatyki i ćwiczenia z kluczem - lekcje powtórkowe i ćwiczenia na rozumienie ze słuchu.

Rozmówki polsko-włoskie to: - 12 rozdziałów tematycznych obejmujących wszystkie najważniejsze dziedziny życia - zwroty i słówka niezbędne w podróży, pracy, interesach - natychmiastowa pomoc językowa przy zakupach, rezerwacji hotelu, zamawianiu jedzenia - przykładowe dialogi i słowniczek po każdym rozdziale.

Kurs audio zawiera: - ponad dwie godziny nagrań na płycie CD MP3 - dialogi i słownictwo nagrane z udziałem rodowitych Włochów oraz polskiego lektora - nagrania do wszystkich lekcji kursu i rozdziałów rozmówek To płyta przyjazna samoukowi: do słuchania w domu, w samochodzie, w pracy, kiedy tylko chcesz.

Podręcznik „Włoski. Superkurs. Kompletny zestaw do samodzielnej nauki (kurs + rozmówki + audiokurs)” - oprawa miękka - Wydawca: Lingo.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]