pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Wielka Przygoda. Klasa 2. Szkoła podstawowa. Język polski. Ćwiczenia cz. 1 2021

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nowa Era
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 88 s.
Wymiar: 205x275 mm
EAN: 9788326741555
ISBN: 978-83-2674-155-5
Data: 2021-07-28
20.93 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Ćwiczenia zintegrowane z serii Wielka Przygoda do klasy 2, część 1 kontynuują przygodę ucznia w świecie edukacji polonistycznej, społecznej i przyrodniczej, rozwijają umiejętności czytania i pisania oraz, stosując zasadę stopniowana trudności, rozszerzają wiedzę o języku.
Utrwalają, doskonalą i rozwijają umiejętności dziecka z zakresu wyżej wymienionych edukacji dzięki precyzyjnie dobranym zestawom ćwiczeń.
Doskonalą sprawność językową i wzbogacają słownictwo poprzez różnorodne ćwiczenia i zadania.
Uczą analizowania tekstów i rozumienia ich na stronach Czytam i rozumiem oraz Nasze lektury poświęconych utworom zlecanym w podstawie programowej.
Przybliżają uczniowi świat nauki o języku, gramatyki i zasady ortografii na stronach Przygoda z ortografią.
Usprawniają motorykę małą, percepcję i pamięć wzrokową na stronach z kolorowankami, rozsypankami literowymi i wyrazowymi. Każdy zeszyt zawiera też wyklejankę z naklejkami wielokrotnego użytku.
Wspomagają spostrzegawczość, umiejętność koncentracji i logicznego myślenia poprzez kreatywne zabawy, rebusy i ćwiczenia logiczne zamieszczone na stronach Łamigłówki.
Pozwalają bliżej poznać świat przyrody i uczą szacunku do otaczającego nas świata na stronach W świecie przyrody.
Pomagają w przygotowaniu uczniów do różnorodnych form sprawdzania wiedzy i umiejętności poprzez strony Czy to już umiem?

Podręcznik „Wielka Przygoda. Klasa 2. Szkoła podstawowa. Język polski. Ćwiczenia cz. 1 2021” - oprawa miękka - Wydawca: Nowa Era. Cena 20.93 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]