pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Podręczniki »
»
Wędrując ku dorosłości 6. Scenariusze lekcji i prezentacje multimedialne....
podręcznik:

Wędrując ku dorosłości 6. Scenariusze lekcji i prezentacje multimedialne. Wychowanie do życia w rodzinie

Dane szczegółowe:
Wydawca: RUBIKON
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 120 s.
Wymiar: 165x230 mm
EAN: 9788365217257
ISBN: 978-83-6521-725-7
Data: 2019-10-23
Cena wydawcy: 39.00 złpozycja niedostępna

Wędrując ku dorosłości 6. Scenariusze lekcji i prezentacje multimedialne. Wychowanie do życia w rodzinie - Barbara Charczuk - opis podręcznika:

Przygotowane scenariusze zajęć są skorelowane z programem nauczania, podręcznikiem i ćwiczeniami "Wędrując ku dorosłości" pod red. Teresy Król. Sposób realizacji zajęć inspiruje do odpowiedzialnego podejmowania ważnych osobistych decyzji oraz uświadamia, że każdy sam, przez dokonywane wybory i zachowania, wpływa na kształt swego życia nie tylko dziś, ale i w przyszłości.

Zaproponowane formy i metody pracy służą wyzwoleniu aktywności i kreatywności uczniów. Zaangażowanie umysłowe, emocjonalne, czy przemyślenia natury moralnej pobudzają do refleksji i wyciągania wniosków. Przywołane przykłady i sytuacje pozwalają poznać przyczyny różnych zachowań i lepiej zrozumieć ludzką naturę oraz przyjrzeć się konsekwencjom podejmowanych decyzji. Celem aktywnego uczenia się na zajęciach WDŻ jest nie tylko pogłębienie wiedzy, ale też kształtowanie postaw prorodzinnych, prozdrowotnych i proekologicznych.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Wędrując ku dorosłości 6. Scenariusze lekcji i prezentacje multimedialne...."
Barbara Charczuk - autor m.in.: