pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Uspiech 3. Podręcznik z ćwiczeniami (+ CD)
»
»
podręcznik:

Uspiech 3. Podręcznik z ćwiczeniami (+ CD)

autor: Anna Pado

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2007
Oprawa: miękka
Ilość stron: 128 s.
Wymiar: 210x290 mm
EAN: 978830208965701
ISBN: 978-83-0208-965-7
Data: 2009-10-01
pozycja niedostępna

Uspiech 3. Podręcznik z ćwiczeniami (+ CD) - Anna Pado - opis podręcznika:

Prezentujemy ostatni podręcznik z cyklu Uspiech.
W części wstępnej autorka szczegółowo opisała wymagania egzaminacyjne, organizację i przebieg egzaminu maturalnego z języka rosyjskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, umieściła tu również przykładowe arkusze egzaminacyjne.
Część podstawowa podręcznika składa się z 6 jednostek metodycznych, których tematyka koncentruje się wokół sfer komunikacyjnych dotyczących realiów życia w Rosji, rodziny, świąt, telewizji i Internetu, podróży, problemów i zainteresowań młodzieży. We wszystkich rozdziałach autorka wprowadziła fragmenty tekstów literackich do samodzielnego czytania oraz podała ciekawostki zaczerpnięte z Internetu i odpowiednie adresy internetowe - co zachęci uczniów do samodzielnego poszerzania wiedzy.
Na szczególną uwagę zasługują różnorodne i pomysłowe ćwiczenia, uzupełnione słowniczkami leksykalnymi, zwrotami i wyrażeniami, a także instrukcjami dotyczącymi treści i struktury tworzonej wypowiedzi. Rozwijają one i doskonalą cztery sprawności językowe: czytanie, słuchanie, mówienie i pisanie. Na końcu każdego rozdziału znajdują się zestawy ćwiczeń w formie testu egzaminacyjnego, które przygotują ucznia do rozwiązywania zadań, jakie stawia przed nim matura.
Proponowane teksty i zadania są zróżnicowane pod względem stopnia trudności, uwzględniono w nich obydwa zakresy nauczania - podstawowy i rozszerzony.
Podręcznik jest sprzedawany w komplecie z płytą CD. Podana cena dotyczy kompletu.
Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Uspiech 3. Podręcznik z ćwiczeniami (+ CD)"
Anna Pado - autor m.in.: