pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Upbeat 4. Student s Book
podręcznik:

Upbeat 4. Student s Book

Dane szczegółowe:
Wydawca: Pearson Longman
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 152 s.
Wymiar: 210x290 mm
EAN: 9788376004297
ISBN: 978-83-7600-429-7
Data: 2012-05-17
55.61  56.90  1.29 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Upbeat zapewnia optymalny zestaw materiałów ukierunkowanych na dobry wynik na egzaminie: Lekcje Exam Link z typowymi zadaniami egzaminacyjnymi oswajają uczniów z egzaminem już od pierwszej klasy gimnazjum, Sekcje Exam Link Phrases i Exam Link Communication zwracają uwagę uczniów na najważniejsze zwroty i przygotowują ich do rozwiązywania zadań z obszaru reagowanie językowe, Interesujące opracowanie wszystkich tematów egzaminacyjnych pozwala nastolatkom opanować słownictwo potrzebne na egzaminie, Zamieszczone w zeszycie ćwiczeń strategie egzaminacyjne oraz polskie objaśnienia gramatyki dodatkowo pomagają w przygotowaniu do egzaminu, Położenie nacisku na motywowanie i rozwijanie zainteresowań gimnazjalistów, Tematy, problemy i dylematy moralne bliskie nastolatkom zainteresują każdego ucznia, Zagadki i łamigłówki w sekcjach Solve it! zachęcają do logicznego rozumowania z językiem angielskim, Ćwiczenia z użyciem czerwonej zakładki wspomagają zapamiętywanie poprawnych form gramatycznych, Uatrakcyjnienie nauki dzięki interaktywnym zadaniom na Multi-ROM-ie, Zadania Extra Practice umożliwiają pracę z uczniami będącymi na różnym poziomie zaawansowania, Motivator z dodatkowymi materiałami do kopiowania stanowi doskonałe uzupełnienie podręcznika, Oprogramowanie do tablicy interaktywnej zwiększa zaangażowanie uczniów.

Nauczyciele korzystający z Upbeat mogą być pewni, że prowadzone przez nich lekcje będą ciekawe i urozmaicone. Dodatkowym atutem kursu jest czytelnie ułożony i przejrzysty układ stron, który znacznie ułatwia prowadzenie lekcji.

Numer dopuszczenia 316/4/2011/z1

Podręcznik „Upbeat 4. Student s Book” - oprawa miękka - Wydawca: Pearson Longman. Cena 55.61 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ingrid Freebairn, Jonathan Bygrave, Judy Copage, Rod Fricker - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Upbeat 3. Student s Book (+ CD) - okładka podręcznika

Upbeat 3. Student s Book (+ CD)

Liz Kilbey, Ingrid Freebairn, Jonathan Bygrave