pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Und so weiter 1 Extra. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szkolne PWN
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 104 s.
Wymiar: 205x285 mm
EAN: 9788326232695
ISBN: 978-83-2623-269-5
Data: 2021-10-08
Cena wydawcy: 40.82 złpozycja niedostępna

Opis podręcznika:

und so weiter EXTRA 1. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy IV to bogaty zbiór różnorodnych zadań językowych, przygotowany przez Martę Kozubską, Ewę Krawczyk oraz Lucynę Zastąpiło, w pełni korelujący z podręcznikiem und so weiter EXTRA 1.

Uczniowie znajdą tutaj ćwiczenia kształtujące wszystkie sprawności językowe, umożliwiające powtórzenie i utrwalenie materiału, w tym systematyzację poznanych na lekcji struktur leksykalno-gramatycznych.

Ponadto zawarte w zeszycie ćwiczeń zadania posiadają odnośniki do konkretnych punktów pracy językowej w podręczniku, ułatwiając uczniom poprawne powiązanie nabywanych przez nich treści lekcyjnych między podręcznikiem a zeszytem ćwiczeń.

Gry i zabawy językowe uatrakcyjniające uczniom naukę języka niemieckiego - to dalsze komponenty zeszytu ćwiczeń und so weiter EXTRA 1. Należą do nich także testy językowe  zgromadzone w sekcji: Die kluge Eule prüft jak również zadania mające na celu kształcenie umiejętności aktywnego słuchania, do których bezpłatne nagrania - w formacie mp3 - dostępne są w Strefie Ucznia na stronie internetowej.

Systematyczna praca z zeszytem ćwiczeń und so weiter EXTRA 1 umożliwia uczniom klasy 4. - zgodnie z wymogami podstawy programowej dla szkół podstawowych - konsekwentne ćwiczenie sprawnego i skutecznego komunikowania się w języku niemieckim.

Podręcznik „Und so weiter 1 Extra. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego” - oprawa miękka - Wydawca: Szkolne PWN.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]