pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
książka:

Translator XT2. Trio, niemiecki, francuski, rosyjski (CD)

Dane szczegółowe:
Producent: techland
Rok wyd.: 2010
Oprawa: twarda
EAN: 5907577274078
ISBN: 5907577274078
Data: 2010-02-19
pozycja niedostępna

Translator XT2. Trio, niemiecki, francuski, rosyjski (CD) - opis podręcznika:

Trio to zupełna rewolucja - trzy Translatory w jednym. Stworzyliśmy dla Państwa kompletny system, umożliwiający tłumaczenie tekstów Francuskich, Niemieckich i Rosyjskich za pomocą jednego kliknięcia, w jednym programie!
Trio jest świetną propozycją zarówno dla profesjonalistów jak i bardzo wymagających użytkowników domowych. System cechuje zestaw funkcjonalności znany z wersji Professional, zatem Translator współpracuje z wieloma popularnymi edytorami tekstów, arkuszami kalkulacyjnymi, programami pocztowymi i przeglądarkami. Translator Trio jest wyjątkowo efektywnym i wygodnym narzędziem pracy pomagającym zrozumieć teksty w trzech językach.
Jako jedyny w Polsce, kierunek niemiecko-polski wykorzystuje dwa silniki tłumaczące w technologii Instant Transfer*, znanej z English Translator XT2 Synergy. Dwa potężne silniki tłumaczące wspomagają się nawzajem albo proponujące użytkownikowi alternatywne tłumaczenia tak, by mógł zdecydować, które jest najlepsze.
Translator XT2 Trio przy pomocy jednego kliknięcia myszą tłumaczy teksty bezpośrednio w oknach:
Microsoft Word
Microsoft Office Excel
Microsoft Office Power Point
Microsoft Outlook
Windows Mail
Open Office.org Writer
Open Office.org Calc
Open Office.org Impress
Microsoft Internet Explorer
Mozilla Firefox
Mozilla Thunderbird
W systemie dodatkowo znajdują się trzy wygodne, podręczne słowniki:
Polsko-francuski, francusko-polski
Polsko-niemiecki, niemiecko-polski
Polsko-rosyjski, rosyjsko-polski
Słowników można używać również jako oddzielnych programów.
Ważne cechy systemu Translator XT2:
Niezwykle ergonomiczny i intuicyjny interfejs użytkownika
Oparty o technologię Microsoft Office Fluent User Interface, zapewniającą maksymalnie wygodną pracę.Translator XT2 to kolejny krok naprzód w obszarach, w których od wielu lat przodują systemy tłumaczące Techlandu: dostępności, łatwości, wygody.
Wyjątkowa stabilność
Wieloletnie doświadczenie w produkcji programów użytkowych pozwoliło firmie Techland wypracować efektywne metody wnikliwych testów systemu, prowadzonych przez najwyższej klasy specjalistów w departamencie Quality Assurance. Translator XT2 nie ma sobie równych na polskim rynku, jeśli chodzi o jakość informatycznej części systemu.
Nowoczesne, przyjazne otoczenie graficzne.
Translator XT2 to także, między innymi: tłumaczenie tekstów o różnej tematyce - do wyboru jest kilkadziesiąt profilów tematycznych, dodatkowo wspierających prawidłowe tłumaczenie tekstów specjalistycznych * obsługa dokumentów w wielu formatach * w pełni funkcjonalny edytor tekstów *pełną kontrolą nad przekładem. zachowywanie pierwotnego formatu dokumentów po tłumaczeniu * możliwość super-dokładnego tłumaczenia w trybie ręcznym, z
Seria Translator XT2 to efekt 12 lat prac doświadczonego zespołu inżynierów oprogramowania i lingwistów komputerowych - Techland Research & Development Team. Translator jest XT2 jest bezpośrednim, innowacyjnym rozwinięciem nagradzanego i docenianego przez tysiące zadowolonych użytkowników systemu tłumaczącego Translator XT.
Najnowsza generacja podsystemu tłumaczącego to piata już generacja uznanej i sprawdzonej metody - jednoczesnego wykorzystania analizy składniowej zdań, analizy semantyki wyrazów i najnowszych algorytmów transferu gramatyki. Dzięki temu Translator XT2 osiąga bardzo wysoką jakość przekładu.
*Instant Transfer reorganizacja tradycyjnych etapów przetwarzania języka; Translator wykonuje mniej przekształceń tekstu, dzięki czemu ryzyko pomyłki w tłumaczeniu jest zdecydowanie mniejsze, niż w tradycyjnych tłumaczach znajdujących się na polskim rynku.
Wymagania:
CPU: minimum 1 GHz
HDD: 700 MB
RAM: 512 MB
NAPĘD: CD-ROM
OS: Windows 7/ Vista / XP*
*wymagany jest Windows XP z bezpłatnym dodatkiem Service Pack 3

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Translator XT2. Trio, niemiecki, francuski, rosyjski (CD)"