pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Trampolina+. Karty zadaniowe i ćwiczenia interaktywne na cztery pory...
podręcznik:

Trampolina+. Karty zadaniowe i ćwiczenia interaktywne na cztery pory roku

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szkolne PWN
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 40 s.
Wymiar: 210x280 mm
EAN: 9788326226748
ISBN: 978-83-2622-674-8
Data: 2016-10-13
220.85  237.71  16.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

"Trampolina +. Karty zadaniowe i ćwiczenia interaktywne na cztery pory roku" to publikacja wspomagająca wszechstronny rozwój - zarówno młodszych, jak i starszych - przedszkolaków. Ta innowacyjna forma nauki poprzez zabawę łączy pomoce tradycyjne w postaci kart zadaniowych z multimedialnymi ćwiczeniami interaktywnymi.

Publikacja zawiera:
- 160 atrakcyjnych ćwiczeń interaktywnych na płycie - ułożonych zgodnie z cyklem pór roku,
- 16 kolorowych kart zadaniowych, służących do sprawdzania i sukcesywnego powtarzania omawianego materiału,
- 20 czarno-białych szablonów, specjalnie przygotowanych do kserowania i wykorzystywania np. podczas zajęć plastycznych,
- 48 kolorowych naklejek motywujących.

Ćwiczenia interaktywne to bogaty materiał multimedialny - do wykorzystania na tablicach multimedialnych lub komputerze - zawierający np. prezentacje z nagraniami, np. odgłosów zwierząt, a także ćwiczenia budujące poczucie sprawstwa (w formie tworzenia prostych obrazków). W ćwiczeniach zastosowano także specjalny system wzmocnień, który umożliwia dzieciom samodzielne wykonywanie zadań i jednocześnie motywuje oraz zachęca do pracy z płytą.

Karty zadaniowo-demonstracyjne służą nauczycielowi do powtarzania i utrwalania nabytych przez dziecko umiejętności. Natomiast szablony to propozycje na wykonanie przez przedszkolaki ciekawych prac plastyczno-technicznych.

Publikacja jest świetnym uzupełnieniem przedszkolnego programu nauczania, możną ją wykorzystać w pracy z każdą serią pakietów edukacyjnych, a także zarówno podczas zajęć indywidualnych, jak i podczas pracy grupowej - nie tylko w przedszkolu, lecz także w domu.

Podręcznik „Trampolina+. Karty zadaniowe i ćwiczenia interaktywne na cztery pory roku” - oprawa twarda - Wydawca: Szkolne PWN. Cena 220.85 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Trampolina+ Emocje 2 - okładka podręcznika

Trampolina+ Emocje 2

Barbara Osińska
Trampolina+ Emocje 1 - okładka podręcznika

Trampolina+ Emocje 1

Barbara Osińska