pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Teste Dein Deutsch Plus. Wortschatz Deutsch im Berufsleben

Dane szczegółowe:
Wydawca: PROLOG
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 194 s.
Wymiar: 150x230 mm
EAN: 9788360229767
ISBN: 978-83-6022-976-7
Data: 2015-11-20
47.90 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 2-4 dni

Opis podręcznika:

"Wortschatz. Deutsch im Berufsleben PLUS" to pozycja dla wszystkich, którzy chcą w optymalnie efektywny sposób uczyć się niemieckich słówek. W nauce z wykorzystaniem tego materiału maksymalnie skorzystają zarówno wzrokowcy jak i słuchowcy.

Przedstawiciele aż pięciu kręgów językowych znajdą na fiszkach precyzyjne tłumaczenia słówek we własnym języku (polski, angielski, włoski, hiszpański, rosyjski). Sposób nagrania fiszek może spełnić rolę wymagającego, ale pomocnego nauczyciela.

Pakiet "Wortschatz. Deutsch im Berufsleben PLUS" zawiera:
książkę "TESTE DEIN DEUTSCH Wortschataz. Deutsch im Berufsleben"*
ilustrowane fiszki, przetłumaczone na pięć języków (PL, ANG, IT, ES, RUS)
pudełko na fiszki (do samodzielnego złożenia)
płytę MP3 z nagranymi 293 fiszkami, które można odtwarzać również na urządzeniach mobilnych**
Książka TESTE DEIN DEUTSCH - WORTSCHATZ DEUTSCH IM BERUFSLEBEN przeznaczona jest dla tych, którzy posługują się językiem niemieckim w miejscu pracy. Ćwiczenia zawierają liczne informacje o pracy zawodowej oraz rynku pracy w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Kontekst realioznawczy oraz praktyczne wskazówki ułatwiają kontakt z urzędami, firmami, jak i niemieckojęzycznymi współpracownikami, przełożonymi i parterami biznesowymi.

Książka TESTE DEIN DEUTSCH - WORTSCHATZ DEUTSCH IM BERUFSLEBEN zawiera liczne, bogato i dowcipnie ilustrowane ćwiczenia, które motywują do nauki. W każdym rozdziale ćwiczone są słówka związane z określonym tematem. Ćwiczenia można wykonywać w dowolnej kolejności, ponieważ są niezależne od siebie. Samodzielną pracę ułatwi zamieszczony w książce klucz oraz słowniczek. Książka przeznaczona jest dla młodzieży i dorosłych na poziomie A2, B1, B2 (według CEFR).

* Książka Teste Dein Deutsch - Wortschatz Deutsch im Berufsleben zawiera:
70 ćwiczeń + klucz
bogato i dowcipnie ilustrowane ćwiczenia, motywujące do nauki
słowniczek
wskazówki dotyczące pracy zawodowej i rynku pracy w krajach niemieckojęzycznych
Książka zawiera zbiór ćwiczeń służących do utrwalenia i powtórzenia słownictwa związanego z pracą zawodową i rynkiem pracy.

Użytkownicy systemu Android, w ramach zakupu pakietu PLUS, pobrać mogą ze Sklepu Play aplikację z nagraniami fiszek.

Użytkownicy, którzy nie zakupili zestawu PLUS i nie posiadają kodu dostępu, skorzystać mogą z trzech pierwszych ćwiczeń w aplikacji.

Podręcznik „Teste Dein Deutsch Plus. Wortschatz Deutsch im Berufsleben” - oprawa miękka - Wydawca: PROLOG. Cena 47.90 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]