pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Technika. Bądź bezpieczny na drodze. Karta rowerowa. Klasa 4-6. Szkoła podstawowa. Podręcznik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 132 s.
Wymiar: 205x260 mm
EAN: 978830217098052
ISBN: 978-83-0217-098-0
Data: 2019-08-12
Cena wydawcy: 14.69 złpozycja niedostępna

Opis podręcznika:


Podręcznik pomaga doskonalić umiejętność samodzielnego i bezpiecznego poruszania się po drogach i przygotowuje do egzaminu na kartę rowerową. Pokazuje, że w każdej podróży i na każdym szlaku - wodnym czy lądowym - przezorność jest cechą, która powinna towarzyszyć zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Autorki publikacji przypominają najważniejsze zasady odpowiedzialnego zachowywania się na drogach i szlakach górskich, a także wskazują, jak w bezpieczny sposób korzystać z kąpielisk.

Spis działów: Poradnik uczestnika ruchu drogowego, W czasie podróży, Karta rowerowa, Ucz się pomagać sobie i innym. Budowa podręcznika: 4 działy tematyczne, a w nich łącznie 23 jednostki lekcyjne; po każdej jednostce lekcyjnej zadania przeznaczone do pracy indywidualnej lub w grupach, ułożone według narastającego stopnia trudności (poziom trudności wskazuje odpowiednia ikona); przed każdym działem barwne karty działowe; infografiki zawierające m.in. ciekawostki, rys historyczny, najważniejsze telefony alarmowe; grafiki 3D wzbogacające treść podręcznika; na końcu publikacji Pytania sprawdzające wiedzę.

Podręcznik „Technika. Bądź bezpieczny na drodze. Karta rowerowa. Klasa 4-6. Szkoła podstawowa. Podręcznik” - oprawa Miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP.