pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Technika 4-6. Szkoła podstawowa. Podręcznik. Część komunikacyjna

Dane szczegółowe:
Wydawca: OPERON
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 128 s.
Wymiar: 165x240 mm
EAN: 9788378795292
ISBN: 978-83-7879-529-2
Data: 2017-09-15
48.61 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Uczniowie czwartej klasy nierzadko samodzielnie docierają do szkoły. Ważne, by znali zasady bezpieczeństwa, potrafili właściwie reagować na niebezpieczne sytuacje i przewidywać je, a w razie potrzeby - udzielić pierwszej pomocy. Założeniem podręcznika jest przekazanie uczniowi tej niezbędnej wiedzy i umiejętności. Dodatkowo materiał zawarty w podręczniku pozwala przygotować ucznia do uzyskania karty rowerowej oraz - dla chętnych - prawa jazdy AM. Konstrukcja podręcznika pozwala na dostosowanie jego realizacji do warunków i możliwości oferowanych przez szkoły, oraz predyspozycji i poziomu zaawansowania uczniów.

Praktyczne przykłady to przystępny i atrakcyjny sposób prezentowania zagadnień związanych z uczestnictwem w ruchu drogowym.

Odpowiednia konstrukcja treści wspiera kształtowanie u uczniów odpowiednich postaw społecznych i etycznych a także bezpiecznego zachowania na drodze.

Inspirująca tematyka projektów do zrealizowania zachęca uczniów do poszukiwania, porządkowania i wykorzystania w praktyce informacji z różnych źródeł, pobudza wyobraźnię i myślenie przyczynowo-skutkowe.

Wyeksponowane ważne treści w podręczniku w łatwy sposób wprowadzają ucznia w zagadnienia związane z szeroko rozumianą cywilizacją techniczną, ułatwiają przyswojenie wiadomości.

Podręcznik „Technika 4-6. Szkoła podstawowa. Podręcznik. Część komunikacyjna” - oprawa miękka - Wydawca: OPERON. Cena 48.61 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.