pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Szybki kurs francuskiego. Czasy i czasowniki
podręcznik:

Szybki kurs francuskiego. Czasy i czasowniki

Dane szczegółowe:
Wydawca: LEKTORKLETT
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Pudełko kartonowe
Ilość stron: 192 s.
Wymiar: 196x132 mm
EAN: 9788380633780
ISBN: 978-83-8063-378-0
Data: 2018-12-20
24.94  30.90  5.96 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Kurs językowy z nagraniami dla osób, które w szybkim tempie chcą opanować podstawy języka obcego. Koncepcja nauki w jeden miesiąc sprawia, że przy regularnej nauce w zaledwie 30 dni można opanować podstawowe zwroty, zasady gramatyczne - a przede wszystkim móc stosować je w codziennej komunikacji.

Szybki kurs to doskonały materiał na efektywną naukę języka od podstaw lub powtórkę. Dzięki praktycznemu słownictwu i dialogom można nauczyć się z kursem podstawowej komunikacji w języku obcym. Kurs zapewnia naukę podstaw gramatyki, objaśnianej po polsku. Dzięki licznym przykładom autorzy kursu uczą, co można powiedzieć w określonych sytuacjach. Na koniec - powtórka wiedzy dzięki ćwiczeniom z kluczem.

Do kursu dołączona jest 12-stronnicowa laminowana tablica językowa z przeglądem czasów i czasowników, nauką ich tworzenia oraz praktycznymi wskazówkami dotyczącymi słowotwórstwa. Omówione zostały wszystkie czasy i tryby, przedstawiono wzory odmian najważniejszych czasowników regularnych i nieregularnych, omówiono najważniejsze osobliwości koniugacyjne.

Podręcznik „Szybki kurs francuskiego. Czasy i czasowniki” - oprawa Pudełko kartonowe - Wydawca: LEKTORKLETT. Cena 24.94 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Francuski w 1 miesiąc (+ CD) - okładka podręcznika

Francuski w 1 miesiąc (+ CD)

Anne Braun, Patrice Julien
Mobile A2 podręcznik (+ CD i DVD) - okładka podręcznika

Mobile A2 podręcznik (+ CD i DVD)

Laurence Alemani, Catherine Girodet