pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Sztuka czytania ze zrozumieniem. Klasa 1. Szkoła podstawowa. Materiały dodatkowe

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nowa Era
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 44 s.
Wymiar: 200x270 mm
EAN: 9788326706158
ISBN: 978-83-2670-615-8
Data: 2012-08-16
pozycja niedostępna

Opis podręcznika:

Sztuka czytania ze zrozumieniem to pierwszy z cyklu trzech zeszytów ćwiczeń umożliwiających uczniom klas 1-3 doskonalenie umiejętności czytania ze zrozumieniem.

O atrakcyjności zeszytów przesądzają ciekawe, wzięte z życia teksty oraz różnorodne typy ćwiczeń zachowujące zasadę stopniowania trudności. Dzieci korzystające z ćwiczeń nauczą się wyszukiwania, łączenia i interpretowania informacji, wyciągania wniosków oraz samodzielnego wzbogacania wiedzy. Są to umiejętności przydatne nie tylko w codziennym życiu, ale także podczas czekających uczniów w przyszłości egzaminów.

Zeszyt 1 to ćwiczenia kształtujące umiejętność odczytywania symboli graficznych, sylab, wyrazów i krótkich tekstów, a także porządkowania historyjek obrazkowych, uzupełniania zdań i udzielania odpowiedzi na pytania do tekstu. Ćwiczenia uwzględniają kolejność wprowadzania liter w podręcznikach Nowej Ery do klasy 1.

Podręcznik „Sztuka czytania ze zrozumieniem. Klasa 1. Szkoła podstawowa. Materiały dodatkowe” - oprawa miękka - Wydawca: Nowa Era.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]