pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Steps Plus 4. Szkoła podstawowa. Materiały ćwiczeniowe Practice Book

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oxford University Press
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 48 s.
Wymiar: 210x290 mm
EAN: 9780194825900
ISBN: 978-01-9482-590-0
Data: 2019-12-02
Cena wydawcy: 11.22 złpozycja niedostępna

Opis podręcznika:

Steps Plus to najnowsze wydanie najchętniej wybieranego podręcznika do nauki języka angielskiego dla klas IV-VIII szkoły podstawowej, zgodne z wymogami ustawy Prawo oświatowe i zapewniające pełne wsparcie w przygotowaniach do egzaminu po VIII klasie.

Wszystkie cechy kursu cenione przez setki tysięcy uczniów i nauczycieli zostały zachowane, a dzięki wprowadzonym udoskonaleniom, podręcznik jest jeszcze lepiej dostosowany do potrzeb uczniów i nauczycieli.

Nowe wydanie oferuje skuteczne przygotowanie do nowego egzaminu po ósmej klasie oraz bogaty zestaw materiałów wspierających nauczyciela w pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Materiał został zmodyfikowany tak, aby ułatwić pracę z podręcznikiem, w którym uczeń nie może pisać i efektywnie wykorzystać czas na lekcji. W nowych materiałach ćwiczeniowych z kodem dostępu do Online Practice uczeń znajdzie również więcej ćwiczeń do pracy w domu.

Podręcznik „Steps Plus 4. Szkoła podstawowa. Materiały ćwiczeniowe Practice Book” - oprawa miękka - Wydawca: Oxford University Press.