pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Start.ru 1. Język rosyjski dla początkujących. Kurs dla dorosłych...
podręcznik:

Start.ru 1. Język rosyjski dla początkujących. Kurs dla dorosłych i studentów. Podręcznik z ćwiczeniami (+ CD)

autor: Anna Pado

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Wymiar: 00x00 mm
EAN: 9788302095344
ISBN: 978-83-0209-534-4
Data: 2009-05-26
Cena wydawcy: 43.00 złpozycja niedostępna

Start.ru 1. Język rosyjski dla początkujących. Kurs dla dorosłych i studentów. Podręcznik z ćwiczeniami (+ CD) - Anna Pado - opis podręcznika:

Cykl edukacyjny start.ru przeznaczony jest dla studentów i osób dorosłych, które zaczynają się uczyć języka rosyjskiego od podstaw lub które w przeszłości rozpoczęły naukę języka w szkole i wracają do niego po kilkuletniej przerwie. Adresatami cyklu są słuchacze szkół językowych i lektoratów, a także kolegiów i kierunków uniwersyteckich, na których język rosyjski jest nauczany od początku. start.ru 1 składa się z części wstępnej, zasadniczej i uzupełniającej. Część wstępna to krótka prezentacja Rosji i Część zasadnicza składa się z 21 jednostek, podzielonych na dwie części. Część I Część II Każdą z dwóch części kończy test, w którym słuchacze prezentują swoje umiejętności. Część uzupełniająca zawiera tablice gramatyczne z wyodrębnieniem kontrastów polsko-rosyjskich oraz listę adresów internetu rosyjskiego.
Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Start.ru 1. Język rosyjski dla początkujących. Kurs dla dorosłych..."
Anna Pado - autor m.in.: