pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka podręcznika - Testy z języka polskiego
Testy z języka polskiego 6.96 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Podręczniki »
»
Sprawdzian po klasie VI. Matematyka Testy. Nowe rodzaje zadań zgodne...
podręcznik:

Sprawdzian po klasie VI. Matematyka Testy. Nowe rodzaje zadań zgodne z formułą obowiązującą od roku 2015

Dane szczegółowe:
Wydawca: NOWIK
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 92 s.
Wymiar: 205x290 mm
EAN: 9788362687596
ISBN: 978-83-6268-759-6
Data: 2014-12-12
Cena wydawcy: 18.50 złpozycja niedostępna

Sprawdzian po klasie VI. Matematyka Testy. Nowe rodzaje zadań zgodne z formułą obowiązującą od roku 2015 - Joanna Świercz - opis podręcznika:

Od roku 2015 wszyscy uczniowie kończący szkołę podstawową będą pisali Sprawdzian w klasie VI według nowej formuły. Najważniejszą zmianą, jaka zostanie wprowadzona, są nowe typy zadań oraz bardziej skomplikowany sposób ich kodowania na karcie odpowiedzi.

Książka jest zbiorem 10 testów opracowanych pod kątem wymagań nowego egzaminu.

Każdy z testów zawiera zadania otwarte i zamknięte, których liczba jest zgodna z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Ponadto każdy z testów ma formę identyczną jak próbny test opublikowany przez CKE. Wewnątrz znajdują się kartki na wzór tych, które w teście będą przeznaczone do wyrywania - uczeń na nich będzie rozwiązywał zadania otwarte.

Do testów dołączone są także karty do zakodowania odpowiedzi.

Tak opracowany materiał pozwoli uczniom nie tylko dobrze powtórzyć umiejętności przewidziane w podstawie programowej I i II etapu kształcenia, ale również poznać formułę egzaminu.

Zbiór zawiera wszystkie typy zadań, o których mowa w Informatorze CKE oraz w przykładowym zestawie zadań publikowanym na stronie Komisji. Ponadto zawiera karty odpowiedzi oraz testy przygotowane w formie zaproponowanej przez CKE.

Uzupełnieniem książki jest Sprawdzian po klasie VI. Zbiór zadań. Zawartość i układ Zbioru pozwolą nauczycielom i uczniom korzystać z niego już od klasy IV. Obejmuje trzynaście działów, których tematyka zgodna jest z trzynastoma pierwszymi punktami podstawy programowej z matematyki dla II etapu edukacyjnego.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Sprawdzian po klasie VI. Matematyka Testy. Nowe rodzaje zadań zgodne..."
Joanna Świercz - autor m.in.: