pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Sprawdź swój polski Testy poziomujące z języka polskiego dla obcokrajowców z objaśnieniami Poziom

Dane szczegółowe:
Wydawca: NOWELA
Rok wyd.: 2022
Oprawa: twarda
Ilość stron: 234 s.
Wymiar: 210x297 mm
EAN: 9788367029537
ISBN: 978-83-6702-953-7
Data: 2023-03-28
68.38 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis podręcznika:

W zestawie: zbiór zadań testowych, indywidualny kod dostępu do testów interaktywnych na platformie Dzwonek.pl, karta odpowiedzi i komplet arkuszy kontrolnych
Zbiór zadań w postaci testów, których celem jest szybkie określenie stopnia zaawansowania znajomości języka polskiego.

Materiał leksykalno-gramatyczny został opracowany w oparciu o standardy wymagań egzaminacyjnych Państwowej Komisji do spraw Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego.

Podstawę książki stanowi baza 600 pytań testowych z 60 zagadnień. Są to pytania oparte na technice wielokrotnego wyboru. Z bazy pytań testowych zestawiono 10 przykładowych testów zawierających 60 pytań (Test nr 1 zawiera z każdego zagadnienia pytanie nr 1, Test nr 2 pytanie nr 2 itd.). Po każdym teście zamieszczono klucz oraz objaśnienia do odpowiedzi, aby dowiedzieć się, dlaczego dana odpowiedź jest poprawna, a pozostałe błędne. Jeśli błędy występują najczęściej w pytaniach oznaczonych tym samym numerem, należy powtórzyć testowane zagadnienie, które uczącemu się sprawia najwięcej trudności.

Do każdej książki został dołączony indywidualny kod dostępu do wersji interaktywnych testów na platformie Dzwonek.pl, a także karta odpowiedzi i komplet arkuszy kontrolnych.

Podręcznik „Sprawdź swój polski Testy poziomujące z języka polskiego dla obcokrajowców z objaśnieniami Poziom” - oprawa twarda - Wydawca: NOWELA. Cena 68.38 zł. Zapraszamy na zakupy!