pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Smart Time 3. Workbook & Grammar Book. Język angielski. Gimnazjum
Podręczniki »
podręcznik:

Smart Time 3. Workbook & Grammar Book. Język angielski. Gimnazjum

Dane szczegółowe:
Wydawca: Express Publishing
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 144 s.
Wymiar: 210x290 mm
EAN: 9781471509308
ISBN: 978-14-7150-930-8
Data: 2014-08-22
59.38 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Smart Time to nowy, składający się z czterech części kurs dla gimnazjum, łączący kompleksowe przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym z wszechstronnym rozwijaniem umiejętności językowych uczniów. Sprawdza się zarówno w pracy z uczniami rozpoczynającymi naukę języka angielskiego w gimnazjum (poziom III.0), jak i z kontynuującymi naukę rozpoczętą w szkole podstawowej (poziom III.1).

Zeszyt ćwiczeń składa się z dwóch części. Część pierwsza (w układzie modułowym) to bogaty zestaw ćwiczeń z zakresu słownictwa, gramatyki, użycia języka w codziennej komunikacji, czytania i pisania oraz przykładowe zadania egzaminacyjne. Część druga to repetytorium z gramatyki, w którym uczeń znajdzie objaśnienia zjawisk gramatycznych wprowadzonych w podręczniku oraz zestawy ćwiczeń ułatwiających systematyczne wdrażanie materiału. Na końcu zeszytu ćwiczeń zamieszczono dodatkowo sekcje: Vocabulary Bank, Quizzes, Translators Corner, Glossary, Irregular Verbs.

Podręcznik „Smart Time 3. Workbook & Grammar Book. Język angielski. Gimnazjum” - oprawa miękka - Wydawca: Express Publishing. Cena 59.38 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Virginia Evans, Jenny Dooley - autor m.in.:
Produkty podobne:
Smart Time 2 SB NPP - okładka podręcznika

Smart Time 2 SB NPP

Bożena Sendor-Gala, Virginia Evans, Jenny Dooley