pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Schritte International Neu 4 AB

Dane szczegółowe:
Wydawca: HUEBER
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Wymiar: 280x210 mm
EAN: 9783194110885
ISBN: 978-31-9411-088-5
Data: 2021-10-11
37.07 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Dostęp do cyfrowej wersji Książki ucznia oraz odzwierciedlenia cyfrowego dodanych do Zestawu jest ważny przez 24 miesiące od dnia aktywacji kodu.

Schritte international Neu (edycja polska) to nowa odsłona znanego, renomowanego podręcznika Schritte international o udowodnionej skuteczności - przeznaczona dla szkół ponadpodstawowych i dostosowana do wymogów nowej podstawy programowej. Podręcznik został opracowany przez zespół doświadczonych niemieckich autorów, co stanowi gwarancję jakości i autentyczności języka. Atutem serii jest unikalna, sprawdzona struktura ,,krok po kroku , która umożliwia zachowanie odpowiedniej równowagi pomiędzy wprowadzaniem nowego materiału, a jego powtarzaniem i utrwalaniem.

Co wyróżnia serię Schritte international Neu?

  • Bogata obudowa multimedialna: pokazy slajdów i materiały video do każdej lekcji (dostępne na płytach CD i DVD) - ułatwiają zapamiętywanie materiału i stwarzają możliwość uczenia wielokanałowego
  • Dodatkowe, bezpłatne materiały dostępne w serwisie www.staffroom.pl
  • Elastyczne rozwiązania dla klas o zróżnicowanym poziomie umiejętności
  • Do podręcznika dostępny jest również zeszyt ćwiczeń, zawierający m.in. zadania komunikacyjne nawiązujące do kontekstu zawodowego (Fokus Beruf) oraz - dla chętnych - zadania w formacie maturalnym (Fokus Training).

Podręcznik „Schritte International Neu 4 AB” - oprawa miękka - Wydawca: HUEBER. Cena 37.07 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.