pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Rozmównik polsko-angielski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Lingea
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 592 s.
Wymiar: 115x165 mm
EAN: 9788365633293
ISBN: 978-83-6563-329-3
Data: 2017-08-24
21.85 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis podręcznika:

Rozmównik łączy w sobie zalety słownika i rozmówek. Zawiera on bowiem ułożone alfabetycznie hasła, które odpowiadają podstawowemu zasobowi słownictwa. Pod każdym z nich znajduje się wiele praktycznych zdań, idiomów i frazeologizmów, zawierających słowo kluczowe. W odróżnieniu od rozmówek, wybór przykładów nie jest ograniczony tematycznie, ale zawiera najczęściej używane, utarte zwroty. Bez uciążliwego poszukiwania można więc znaleźć zdanie lub wyrażenie, którego właśnie potrzebujemy. Większość przykładów może być użytych wprost, inne można łatwo dopasować do konkretnej sytuacji. W ten sposób możemy poszerzyć swoje słownictwo oraz doskonalić umiejętność posługiwania się językiem obcym.

Oprócz 1 400 haseł głównych oraz 15 000 przykładów również potocznych i slangowych, Rozmównik zawiera kompendium gramatyki, wzbogacone o przykłady ilustrujące reguły gramatyczne i ułatwiające ich opanowanie. Celem autorów Rozmównika było ułatwienie czytelnikowi zdobywanie umiejętności wyrażania się w sposób jak najbardziej zbliżony do rodzimych użytkowników języka.

Rozmównik będzie przydatny zarówno dla uczniów początkujących, jak i tych średnio zaawansowanych, którzy chcą wyrażać się w języku angielskim w sposób naturalny i poprawny. Również zaawansowani użytkownicy języka mogą znaleźć tu nowe zwroty lub ciekawe idiomy i dzięki temu poszerzać swoje kompetencje językowe.

Podręcznik „Rozmównik polsko-angielski” - oprawa miękka - Wydawca: Lingea. Cena 21.85 zł. Zapraszamy na zakupy!