pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Rosyjski. Mobilny kurs językowy (pakiet: poziom podstawowy A1-A2,...
podręcznik:

Rosyjski. Mobilny kurs językowy (pakiet: poziom podstawowy A1-A2, średni B1, zaawansowany B2-C1)

Dane szczegółowe:
Wydawca: SuperMemo World
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Pudełko kartonowe
Ilość stron: 790 s.
Wymiar: 139x199 mm
EAN: 9788379840304
ISBN: 978-83-7984-030-4
Data: 2017-02-22
108.55  149.90  41.35 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Rosyjski. Mobilny kurs językowy (pakiet: poziom podstawowy A1-A2, średni B1, zaawansowany B2-C1) - Andrzej Sitarski, Irena Kotwicka-Dudzińska, Iwona Wapnaruk-Sitarska - opis podręcznika:

Naucz się rosyjskiego od poziomu podstawowego (A1-A2), przez średni (B1), aż po zaawansowany (B2-C1), aby swobodnie porozumiewać się w tym języku we wszystkich sytuacjach życiowych, formułować spójne wypowiedzi, prezentować opinie podczas dyskusji, rozumieć teksty oraz wypowiadać się płynnie na dowolne tematy.

Rosyjski. Mobilny kurs językowy zapewni Ci najlepsze wsparcie dla intensywnej i skutecznej nauki: poznasz najważniejsze słowa oraz struktury gramatyczne dotyczące życia codziennego, zawodowego, zainteresowań, a także tematów specjalistycznych czy technicznych i zapamiętasz je na zawsze dzięki metodzie inteligentnych powtórek Super Memo.

Do Twojej dyspozycji oddajemy 3 podręczniki do nauki słownictwa i gramatyki, zawierające dialogi, teksty, komentarze, ćwiczenia i słownik, uzupełnione o:
+ kursy multimedialne, zawierające prezentacje nowego materiału, 4200 nowych słów i wyrażeń, jak również bogaty zestaw różnorodnych ćwiczeń interaktywnych - a wszystko to z nagraniami wykonanymi przez rodowitych lektorów rosyjskich, dostępne w aplikacjach Super Memo.com dla systemów Android, i OS oraz Windows PC,
+ nagrania MP3, prawie 8 godzin nagrań w wykonaniu rosyjskich lektorów, do osłuchiwania się ze słownictwem i wymową, np. podczas spaceru, jazdy samochodem lub uprawiania sportu.*
Super Memo.com to między innymi:
+ oparta o badania naukowe, wielokrotnie nagradzana metoda Super Memo, pozwalająca zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% skutecznością
+ bogaty słownik pozwalający wyszukiwać i dodawać nowe słowa do nauki
+ dostęp do wielu kursów językowych
+ możliwość tworzenia własnych notatek personalizujących treść kursu
+ możliwość nauki online oraz w aplikacjach przygotowanych na: komputer, tablet oraz smartfon.

Uczysz się, jak i gdzie chcesz. Zawsze logujesz się na jedno konto użytkownika, wspólne dla serwisu online oraz programu i aplikacji mobilnych Super Memo.com, dzięki czemu Twoje postępy w nauce są wszędzie identyczne!
* Kupując książki, otrzymujesz kod dostępu do ich rozszerzeń multimedialnych.

Wymagania sprzętowe:
PC: Windows 7 SP1 PL/EN, Windows 8 PL/EN, Windows 10 PL/EN, 2 GB RAM, ekran 1024 x 768, 700 MB miejsca na dysku, .NET Framework v4.6.

Android: smartfon lub tablet z systemem operacyjnym Android 4.1 lub nowszym (aplikacja do pobrania w sklepie Google Play).

i OS: i Phone/i Pad z systemem operacyjnym i OS 8 lub nowszym (aplikacja do pobrania w sklepie App Store).

Do pobrania kursu i jego aktywacji wymagane jest połączenie z internetem. W trakcie rozwoju aplikacji wymagania mogą ulec zmianie. Aktualne wymagania są dostępne na stronie www.supermemo.com/apps.

Instalacja programu i pierwsze uruchomienie programu
Podczas instalacji sprawdzana jest wersja dostępnego środowiska .NET Framework. W przypadku jego braku lub wykrycia starszej wersji automatycznie proponowana jest instalacja nowszej wersji.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji Super Memo.com należy utworzyć nowe konto i zalogować się. Podczas tego procesu niezbędne będzie potwierdzenie adresu e-mail, podanego podczas rejestracji, poprzez kliknięcie linku dostarczonego w mailu wysłanym przez Super Memo.com na ten adres.

Po zalogowaniu się na swoje konto należy wykorzystać kod dostępowy, zawarty w pudełku, klikając w opcję "Zrealizuj kod". Po pozytywnej weryfikacji kodu na liście kursów użytkownika pojawią się kursy do pobrania. Po pobraniu kursu można rozpocząć naukę.

Po aktywacji dostępu do kursu można również pobrać kursy na aplikacje mobilne.

www. Super Memo.com
Istnieje również możliwość korzystania z kursu bezpośrednio w wersji serwisu dostępnej online. Wystarczy wejść na stronę www. Super Memo.com, założyć konto i aktywować dostęp do kursu, wybierając z menu opcję "Zrealizuj kod" i wpisując w pole kod zawarty w pudełku.

Po aktywacji dostępu do kursu można również pobrać kurs na aplikacje mobilne.

Podręcznik „Rosyjski. Mobilny kurs językowy (pakiet: poziom podstawowy A1-A2, średni B1, zaawansowany B2-C1)” - oprawa Pudełko kartonowe - Wydawca: SuperMemo World. Cena 108.55 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Rosyjski. Mobilny kurs językowy (pakiet: poziom podstawowy A1-A2,..."
Andrzej Sitarski, Irena Kotwicka-Dudzińska, Iwona Wapnaruk-Sitarska - autor m.in.:
Rosyjski. Mobilny kurs językowy - okładka podręcznika
Rosyjski. Mobilny kurs językowy (poziom średni... Andrzej Sitarski, Irena Kotwicka-Dudzińska, Iwona Wapnaruk-Sitarska;
Rosyjski. Mobilny kurs językowy - okładka podręcznika
Rosyjski. Mobilny kurs językowy (poziom podstawowy... Andrzej Sitarski, Irena Kotwicka-Dudzińska, Iwona Wapnaruk-Sitarska;
Rosyjski. Mobilny kurs językowy - okładka podręcznika
Rosyjski. Mobilny kurs językowy (poziom zaawansowany... Andrzej Sitarski, Irena Kotwicka-Dudzińska;
Intensywny kurs języka rosyjskiego - okładka książki
Intensywny kurs języka rosyjskiego dla średnio... Barbara Bogacka, Andrzej Sitarski;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Rosyjski. Mobilny kurs językowy - okładka podręcznika
Rosyjski. Mobilny kurs językowy (poziom średni... Andrzej Sitarski, Irena Kotwicka-Dudzińska, Iwona Wapnaruk-Sitarska
Rosyjski. Mobilny kurs językowy - okładka podręcznika
Rosyjski. Mobilny kurs językowy (poziom zaawansowany... Andrzej Sitarski, Irena Kotwicka-Dudzińska
Rosyjski. Mobilny kurs językowy - okładka podręcznika
Rosyjski. Mobilny kurs językowy (poziom podstawowy... Andrzej Sitarski, Irena Kotwicka-Dudzińska, Iwona Wapnaruk-Sitarska