pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Razem w szkole. Klasa 2. Szkoła podstawowa. Podręcznik z ćwiczeniami cz. 7

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2010
Oprawa: miękka
Ilość stron: 108 s.
Wymiar: 205x295 mm
EAN: 9788302103605
ISBN: 978-83-0210-360-5
Data: 2012-01-10
pozycja niedostępna

Opis podręcznika:

Nr dopuszczenia 88/3/2010 Tematyka prezentowana w siódmej części podręcznika: Dzień z życia rodziny, Korzystamy z urządzeń w naszym domu, Moje rodzeństwo, Zawody rodziców, Wycieczka do teatru, Dbamy o klasę, Dobry kolega, Szkolny festiwal piosenki, Nasze sukcesy, Szkoły na świecie, Wiosenne obserwacje, Co kwitnie w śniegu, Ptaki budują gniazda, Wiosna w klasie, Wiosenne pobudki, Marcowe harce, Wiosenne porządki, Przygotowania do świat wielkanocnych, Wielkanocne tradycje i życzenia.

Nauczyciel znajdzie w podręczniku następujące aktywności w zakresie wszystkich edukacji: czytanie i uzupełnianie zdań wyrazami, układanie zdań z rozsypanych sylab, przyporządkowywanie nazw czynności do odpowiednich pór roku, utrwalanie pisowni wyrazów z ó wymiennym i z rz, czytanie odpowiedzi, pisanie do nich pytań i wyróżnianie czasowników, utrwalanie pisowni przymiotników w rodzaju męskim i żeńskim, rozwijanie i pisanie zdań, czytanie lub słuchanie ciekawych tekstów, np. Wiosna się budzi, Bączek, Charakterystyka przyjaciela, Trzy farby Piotrusia, Czary na śniegu, W marcu jak w garncu, czytanie opowiadania G. Kasdepke z podziałem na role, odczytywanie godzin na zegarze, dodawanie i odejmowanie pełnych dziesiątek w zakresie 100, rozwiązywanie zadań tekstowych, działania typu 20+5, 25-5, 20+12, wyróżnianie liczb dwucyfrowych parzystych, rozwiązywanie zadań tekstowych z niewiadomą, mnożenie i dzielenie w zakresie 20.

Podręcznik „Razem w szkole. Klasa 2. Szkoła podstawowa. Podręcznik z ćwiczeniami cz. 7” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]