pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Rachmistrz matematyczny. Klasa 6

Dane szczegółowe:
Wydawca: Niko
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 96 s.
EAN: 9788366565210
ISBN: 978-83-6656-521-0
Data: 2021-08-16
10.85 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Zbiór zadań matematycznych dla uczniów klas szóstych, zawierający zadania o zróżnicowanym poziomie trudności, został podzielony na trzy rozdziały tematyczne:
1. Liczby naturalne
2. Ułamki zwykłe
3. Ułamki dziesiętne
Zadania zawarte w zbiorze bazują na ogólnej wiedzy ucznia. Mogą być stosowane w szkole jako zadania uzupełniające i sprawdzające poziom nabytej wiedzy, jak i w domu do samodzielnego rozwiązywania utrwalając wiadomości i umiejętności nabyte podczas zajęć lekcyjnych.
Zadania odzwierciedlają trudności, z jakimi uczeń może się spotkać podczas sprawdzianów. Można je stosować podczas pracy indywidualnej zarówno z uczniem mającym trudności w uczeniu się matematyki, jak i zdolnym, gdyż odwołują się do zainteresowań dziecka i zawierają elementy zabawy.
Każdy rozdział jest zakończony testem Minutówka, który zawiera zadania o dwóch stopniach trudności (łatwe, średnio trudne), który daje dziecku możliwość sprawdzenia i oceny utrwalonych wiadomości i umiejętności matematycznych. Na końcu książki znajdują się odpowiedzi do zadań.

Podręcznik „Rachmistrz matematyczny. Klasa 6” - oprawa miękka - Wydawca: Niko. Cena 10.85 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.