pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Przygoda z czasem. Historia i społeczeństwo. Klasa 5. Szkoła podstawowa....
podręcznik:

Przygoda z czasem. Historia i społeczeństwo. Klasa 5. Szkoła podstawowa. Podręcznik

Dane szczegółowe:
Wydawca: WIKING
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 152 s.
Wymiar: 210x280 mm
EAN: 9788388323508
ISBN: 978-83-8832-350-8
Data: 2009-05-26
31.07 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Przygoda z czasem. Historia i społeczeństwo. Klasa 5. Szkoła podstawowa. Podręcznik - opis podręcznika:

mgr Zofia Bentkowska-Sztonyk Absolwentka Wydziału Historyczno-Filozoficznego Uniwersytetu Wrocławskiego, od 1992 roku nauczyciel historii w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum ogólnokształcącym dla osób niewidomych, studia podyplomowe z zakresu tyflopedagogiki, zarządzania oświatą i nadzoru pedagogicznego, członek rady programowej Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, od 1999 roku dyrektor gimnazjum nr 2 we Wrocławiu, dwukrotna laureatka nagrody prezydenta Wrocławia za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej, wpółautorka pakietu do nauczania Historii i społeczeństwa w szkole podstawowej oraz Historii w gimnazjum W.E. Wiking.
mgr Edyta Wach absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku historia. a następnie studiów podyplomowych z wiedzy o Śląsku oraz Psychologii zarządzania. Po studiach nauczyciel w szkole podstawowej i liceum ogólnokształcącym. Od kilku lat nauczyciel historii i wosu w gimnazjum. Nauczyciel dyplomowany, egzaminator gimnazjalny i współpracownik Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej we Wrocławiu.

Podręcznik „Przygoda z czasem. Historia i społeczeństwo. Klasa 5. Szkoła podstawowa. Podręcznik” - oprawa miękka - Wydawca: WIKING. Cena 31.07 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]